Spot wyborczy Dana Bilzeriana

15 sekundowy spot wyborczy Dana Bilzeriana do wyborów prezydenckich w Stanach Zjednoczonych jest kwintesencją jego stylu życia. Kwintesencją tego, czego my – faceci – królowi Instagrama zazdrościmy.

Jakiś czas temu Dan Bilzerian ogłosił, że będzie startował w wyborach prezydenckich w Stanach Zjednoczonych w przyszłym roku. Podczas wielkiej trasy miał ogłosić swój program, ale wszyscy o tym zapomnieli, bo wiece przybrały charakter ekskluzywnych imprez z wijącymi się półnagimi modelkami, po których szampan lał się szerokim strumieniem. Szukaj w mediach społecznościowych po hashtagu #Bilzerian16.

Nas też nie interesuje program Dana, bo król Instagrama ze względu na swoje nie do końca przejrzyste finanse zapewne nie wystartuje w wyborach. Może się jednak okazać, że zbierze wystarczającą grupę zwolenników, by uchodzić za osobę wpływową i ugrać coś u kandydata, który obieca mu więcej. Choć czego więcej może chcieć ten pokerzysta, biznesmen, playboy i milioner? Żyje dokładnie tak, jak chce, a pieniądze na jego epickie imprezy zdają się nigdy nie kończyć.

Dodał(a): Jan Rzeźnik Czwartek 09.07.2015