Sławek Peszko w nowej roli. Ledwo zakończył karierę piłkarską, już został zawodnikiem MMA

Sławek Peszko nie zamierza próżnować. Kilka dni temu ogłosił zakończenie kariery piłkarskiej, a teraz przedstawił się w nowej roli – zawodnika MMA. Obecną lukę w kwestii gal freak fightowych wykorzystał właśnie były piłkarz wraz z influencerką Leży Chaplin. Zostali oni właśnie twarzami nowej organizacji Clout MMA.
Zrzut ekranu 2023-06-8 o 13.05.57.png

Patrząc na historię Peszkina, zamiast "z podwórka na stadion" użylibyśmy hasła "ze stadionu do oktagonu". "Zakończenie piłkarskiej kariery było nieuniknione. Coś się skończyło, ale coś się zaczyna! Wchodzę w projekt CLOUT MMA nie na 40%, ale na 100%! Wiecie, że lubię dobrą zabawę i nie będzie nudy. Obiecuję Wam! Będzie grubo i będzie się działo" - zapowiada Sławomir Peszko.
Pierwsza gala Clout MMA ma się odbyć jeszcze tego lata. Według włodarza innej gali - Prime MMA (Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego) za Clout MMA mają stać osoby powiązane do tej pory z High League, które ostatnio boryka się z ogromnymi problemami. Informacja ta nie została jednak potwierdzona.

Druga "twarz" projektu, czyli Lexy Chaplin, wypowiadała się następująco: "Dwa lata temu sport kompletnie odmienił moje życie. Dzisiaj nie wyobrażam sobie, żebym przestała trenować MMA. Gdy pojawił się pomysł, żebym została współwłaścicielką i ambasadorką CLOUT MMA od razu wiedziałam, że muszę wykorzystać tę szansę. Cieszę się, że będę mogła współtworzyć taką organizację"


Dodał(a): CKM.PL / fot.: instagram Sławek Peszko Czwartek 08.06.2023