Sierpniowy Playboy

Na okładce: Króliczki PLAYBOYA – modelki, które mogliście zobaczyć na żywo lub w naszych relacjach z Gali Samochód Roku PLAYBOYA 2015. Teraz zapraszamy na backstage seksownego pokazu PLAYBOYA.
7cover_08_play_2015.jpg
Zbigniew Wodecki z grupą  Mitch & Mitch wydali płytę, która jest muzycznym wydarzeniem tego roku. Tylko PLAYBOYOWI udzielili wspólnego wywiadu
PLAYBOY Nie mieliście problemów komunikacyjnych?
Mitch: Zawsze podskórnie czułem, że Wodecki to król życia i równy gość. Na długo zanim usłyszałem jego debiut. Ma niewiarygodny dystans do siebie i do swojej twórczości. Coś, co dla nas byłoby przypałowe, dla niego jest po prostu częścią pracy. Jednocześnie to lubi i ma na to wyłożone. Prawdziwy mistrz. Podsumowując, współgramy idealnie.
[...]
Wodecki: Tak naprawdę jedyne animozje między nami polegały na tym, że ja czegoś nie chciałem na tej „nowej” płycie, a oni mówili, że to jest właśnie najlepsze.
Mitch: Nie tylko. Upierałem się, że nie ma być oboju. A jest. Bo Zbyszek się zaparł i mnie z Mitchem przegłosowali.
Mitch: Ale teraz już ci się obój podoba (śmiech). Dla mnie najfajniejszym doświadczeniem przy przygotowywaniu tej płyty było umocnienie wiary w ludzkość – także dzięki flow Zbyszka. Telefon przed pierwszą próbą wyglądał tak: „Zbyszek, my dzisiaj się instalujemy. Może nie przyjeżdżaj, nie trać czasu, tylko wpadnij jutro, jak już wszystko będzie gotowe”. Zgodził się. Przyjeżdżamy do sali prób, a Zbyszek już tam czeka. Pierwszego dnia rozpracowaliśmy 3 utwory.
Mitch: Każdego dnia był pierwszy na próbie.
Wodecki: Bo ja muszę nadrabiać. Wy gracie na pamięć dźwięki, do których muzycy zawodowi potrzebują nut! Mitche to muzyczni giganci. Przecież to, co zrobiliśmy razem, było dla nich powrotem do ery kamienia łupanego. A oni zagrali wszystko na luzie i dodali takie pomysły i aranże, że Frank Zappa to małe piwo.

Gaspar Noe

Główny gorszyciel współczesnego kina powraca z nowym filmem. Gaspar Noe, twórca m.in. filmu Nieodwracalne (z Moniką Bellucii), teraz pokazuje „Miłość”. Jego „Love” wkrótce wchodzi na ekrany. Już nazwano go „kinowym pornosem 3D”, jednak reżyser broni swej artystycznej wizji. Przeczytajcie o kontrowersyjnym twórcy w naszym PROFILU.

7PB_08_2015.jpg

20 pytań do Lizzy Kaplan, aktorki, której popularność przyniósł serial „Masters of Sex”
Czego kobiety nie wiedzą o mężczyznach, a powinny się dowiedzieć i vice versa?
Kaplan: Panie powinny zdać sobie sprawę, że wszelkie drobne fizyczne niedoskonałości, które wypatrzą w lustrze, i tak są niewidoczne dla faceta, przed którym staną nago. On będzie gapił się na biust. A wy, panowie, musicie wiedzieć, że koleżanki waszych dziewczyn wiedzą wszystko o waszych penisach i prawie wszystko o waszych kuleczkach.

Poza tym w numerze:
- Piekło przez 24 godziny. Relacja Rafał Jemielity ze słynnego wyścigu Le Mans.
- Polscy nomadzi kajta. Naszą zimę spędzają w Wietnamie, potem jeżdżą po świecie w poszukiwaniu słońca, wiatru i fal. Przeczytajcie o polskiej szkole kajtsurfingu w Azji.  
- Dama na damie. Czyli bogato ilustrowana krótka historia erotycznych kart do gry.
- Dani Mathers. Sesja amerykańskiej Playmate Roku.
- Matylda Wielgosz. Polska playmate sierpnia.
- Testujemy Infiniti Q50 Hybrid. Na torze F1.
- Metody na ochłodę. Niekonwencjonalne.
- Niezbędnik: Playboy w Paryżu. Co zobaczyć, co zjeść, gdzie się zabawić i gdzie spędzić noc. Bo z kim, to sam pewnie wiesz.

oraz
Kupon konkursowy Fotoerotica 2015

Sierpniowe wydanie PLAYBOYA w sprzedaży od 24 lipca


Dodał(a): CKM.PL/fot. mat. prasowe Czwartek 23.07.2015