Siedź, patrz i baw się

Relaksując się na kanapie, nie godzisz się na żadne kompromisy? Telewizor Philips DesignLine 55PDL8908S jest dla ciebie.

Philips 55PDL8908STest telewizora Philips DesignLine 55PDL8908S

Pierwsze wrażenie
Łał! Telewizor posiada innowacyjny panel przypominający taflę szkła. Trzeba przyznać, że prezentuje się świetnie, nawet gdy jest wyłączony. Producent zapewniał nas, że dzięki nowatorskiemu podświetlaniu Ambilight XL ekran wydaje się szerszy, a system automatycznego dopasowywania podświetlenia do koloru ściany zapewnia bardziej realistyczny obraz. Obiecanki cacanki? Okazuje się,  że nie, a całość wygląda kosmicznie.

Jakość obrazu
Przekątna ekranu wynosi imponujące 55 cali. Wyświetlacz LED Full HD posiada rozdzielczość 1920x1080 pikseli, jasność 450 cd/m² i dynamiczny kontrast 500 000:1. Te wyśrubowane parametry są wspierane m.in. przez technolgie Perfect Pixel HD i Perfect Motion Rate. W skrócie mówiąc, powodują one, że obraz jest niesamowicie ostry i wyrazisty, a migotanie mniejsze. Fajnie. Wisienką na torcie jest zaawansowany system obrazu 3D.

Rozrywki interaktywne
Samo oglądanie telewizji to dla ciebie zdecydowanie za mało? A więc docenisz wbudowaną kartę WiFi, dwurdzeniowy procesor oraz internetowe aplikacje Smart TV. Wszystko to sprawia, że telewizor Philipsa jest naprawdę wiele mogącym kombajnem multimedialnym. Wypożyczanie gier i filmów ze strumieniowym przesyłem wprost do telewizora, TVN Player, Tuba.fm, Ipla, Onet VOD, Filmbox i wiele innych lokalnych aplikacji? Świetnie!

Walory dodane
Jeśli jesteś ekologiem, ucieszy cię informacja, że telewizor ten posiada klasę energetyczną A+, a w trybie czuwania pobiera zaledwie 0,1 W. Czujesz więc, że nawet korzystając z tak wielkiego sprzętu, oszczędzasz prąd i przyczyniasz się do ratowania pingwinów na Antarktydzie. W zestawie dostajesz 2 pary aktywnych okularów 3D. Podoba nam się również rękaw na przewody, wbudowany w tylną część  telewizora. Mała, prosta rzecz, a jednak cieszy.

ZDANIEM CKM
Testowana 55–calówka kosztuje 11 999 zł, wersję 46–calową masz za 8999 zł. W podobnej klasie cenowej nie znamy na rynku lepszego telewizora – Philips idealnie połączył świetną jakość wyświetlanego obrazu z pięknem samego sprzętu. Tak więc, o ile tylko nie ograniczają  cię możliwości finansowe, nie masz się nad czym zastanawiać.Dodał(a): M.J. Czwartek 18.07.2013