Shotgunowanie piwa

Jak otwierać piwo po mistrzowsku, pokaże nam urocza asystentka Madison Rae. Skup się i postaraj się na filmie dostrzec puszkę z browarem.
shotgun-beer-sr.jpg

Shotgunowanie piwa to sztuka, „niczym rzeźbiarstwo – wymaga narzędzia, niczym balet – wymaga koordynacji, niczym opera – wymaga otwartej krtani, ale nic z tych rzeczy nie sprawi, że będziesz pijany. No i są nudne”. Tak tę technikę opisuje nam Madison Rae. Młodziutka aktorka, która na swoim koncie ma drobne role w filmach i spektaklach, pokazuje jak otwierać i pić piwo po męsku. W tym sezonie nie potrzebujesz już kufla!

shotgun-beer-otw.jpg
Najpierw ustawiasz odpowiednio piwo, dziurawisz supertajnym przedmiotem, wygładzasz ścianki otworu żeby się nie pokaleczyć, zatykasz dziurkę ustami, otwierasz zawleczkę puszki, a na koniec przechylasz głowę, by browar wlał się bezpośrednio do przełyku. Jeśli zechcesz je przełykać, zapewne wyjdzie Ci nosem albo się rozleje. Wtedy zapewne to Ty skoczysz za karę po świeżą dostawę trunku. Możecie oczywiście zmierzyć czas i przeprowadzić pojedynek, który przeciągnie się w zawody, te w ligę, a ta w codzienny rytuał. Z nami na wakacjach nudzić się nie będziesz!


Madison Rae przeszła casting, bo w liceum trenowała już piwne wlewy, a do tego najlepiej wykonała zadanie aktorskie, które polegało na zrobieniu klasycznej amerykańskiej kanapki Peanut Butter & Jelly Sandwich najsensowniej jak tylko potrafiła.

Dodał(a): gianni Piątek 04.07.2014