Ścieżka dla maniaków komórek

Skoro można wyznaczyć ścieżkę rowerową, dlaczego by nie zrobić specjalnego chodnika dla ludzi uzależnionych od telefonów? Chiny ruszyły z innowacyjnym planem zagospodarowania przestrzeni miejskiej!

ścieżka komórki

Zazwyczaj najdziwniejsze pomysły pochodzą z Japonii, ale trzeba przyznać, że Chińczycy też są bardzo kreatywni. W mieście Chongqing wymyślili np. specjalną ścieżkę, dla miłośników komórek i choć brzmi to głupio, jeśli się głębiej nad tym zastanowić, może mieć to sens.

Zdarzyło ci się kiedykolwiek iść z nosem w komórce i np. pisać SMS'a? Mi tak i o mały włos nie przetrącił mnie wtedy grubas idący z naprzeciwka. Czyja wina? Moja. W końcu to ja nie zauważyłam jego wielkiego bebzola sunącego na mnie z prędkością światła. A gdyby na chodniku był wyznaczony pas dla komórkowych maniaków, przeszłabym sobie niezauważona swoją ścieżką, nikomu nomen omen nie wadząc. Czyż nie jest to mądre? Jedyne nad czym się można zastanawiać, to czy prawdziwy maniak komórkowy zauważy swój pas. Patrząc w ekran telefonu, to może być trudne...


Dodał(a): Jagoda, fot. news.qq.com Wtorek 16.09.2014