Sceny seksu na planie. Vega chwali Królikowskiego i siebie

Patryk Vega to jeden z naszych ulubionych reżyserów. Nie dlatego, że robi dobre filmy (co kto lubi), ale przez jego umiejętność wywoływania szumu wokół swojej osoby i swoich dzieł. Filmowiec znów pochwalił polskiego DiCaprio, tym razem za jego łóżkowe umiejętności.
Bez tytułu.png
Kontrowersyjny reżyser nie cofnie się przed niczym, żeby zadowolić swoich fanów. Nawet koronawirus nie powstrzymał go przed nagrywaniem swojego najnowszego dzieła. Niedawno Vega zapowiedział produkcję “Pętla”, w której główną rolę zagra Antek Królikowski. Premiera filmu została zapowiedziana na 4 września.

Patryk bardzo polubił młodego aktora, którego całkiem niedawno nazwał polskim Leonadro DiCaprio. Widzieliśmy “BadBoya” i musimy przyznać, że Antoni rzeczywiście poradził sobie całkiem nieźle i był jednym z lepszych elementów tego filmu. Jego partnerka, w którą wcieliła się Katarzyna Zawadzka – choć urokliwa – wypadła przy nim drętwo.

Za to odtwórca głównej roli w “Pętli” z pewnością nie wypadł drętwo w scenach łóżkowych, o czym zapewnia sam reżyser. Vega wręcz zachwyca się kreatywnością Królikowskiego w kwestii scen seksu. Zdradził, że scenariusz nie mówił za wiele o tym, jak mają wyglądać, a wszystko wyszło w praniu.

“Bardzo dużo rzeczy wymyśliliśmy na planie, z tego względu, że w scenariuszu masz napisane: ‘Uprawiają seks, uprawiają seks, uprawiają seks’, a potem możesz wymyślić, że ten seks uprawiają w taki sposób albo w inny. W związku z czym, zarówno on kierując się swoimi doświadczeniami, jak i ja, wzbiliśmy się tutaj na wyżyny kreacji” – chwali się reżyser umiejętnościami własnymi i swojego kolegi z planu.Warto przypomnieć, że już w samym zwiastunie widać, jak główny bohater grany przez Antka uprawia seks w trójkącie z dwiema kobietami w towarzystwie obserwujących go ochroniarzy. Jest także ostra scena z zamaskowaną tancerką czy z dziewczyną, której knebluje usta. Oczywiście nie zabrakło numerka z panią prokurator graną przez samą Katarzynę Warnke, która jest uważana za jedną z najseksowniejszych polskich aktorek. Nie można też zapominieć o wciąganiu koksu z łona nagiej kobiety. Trzeba przyznać, że z niewinnego chłopaka rośnie nam prawdziwy ogier.
Dodał(a): CKM.pl / fot. youtube Wtorek 16.06.2020