Samobieżna walizka

Już nie musisz targać ciężkiej walizy. Sama się poniesie!
walizka na kółkach

fot. vimeo.com

Walizka hop! ma wbudowany silniczek i pojedzie za tobą nawet na koniec świata! Waliza podąża za sygnałem twojej komórki, więc jeśli masz telefon przy sobie, twoja waliza również będzie obok. Ma ona za zadanie utrzymywać się za właścicielem w określonej odległości. Jeśli jednak wystartujesz za szybko, kufer napotka przeszkodę lub porwie ją lotniskowy złodziejaszek – twój smart fon zacznie wibrować, a bagaż zabezpieczy zamki na dobre.

Kufer napędzany jest sprężonym powietrzem, a w ruch wprawia ją gąsienica zamontowana na spodzie. Bez problemu porusza się po łaskich powierzchniach, te nachylone pokonuje wolniej, ale infrastruktura lotniskowa nie powinna być dla niej wielkim wyzwaniem.

Jeśli podróżujesz ze swoją kobietą, zechce ona zapewne zabrać więcej bagażu. hop! rozwiązuje problem targania ciężkich toreb wypchanych niezliczoną ilością kosmetyków i biżuterii, która na wakacjach nigdy nie zostanie choć raz użyta. Otóż możesz prowadzić całe stado takich walizek! Będą szły gęsiego za swoim panem. I jego komórką.Dodał(a): gianni Poniedziałek 08.10.2012