Saints Row IV

W tej grze nie obowiązują ograniczenia. Chcesz latać? Proszę bardzo! Marzysz by przeskakiwać nad budynkami? Załatwione! Masz ochotę ścigać się pieszo z motocyklem i wygrać? Zrobione!
Saints Row 4 cena


Tym razem wcielasz się w rolę prezydenta USA, który w pojedynkę musi uratować Ziemię. Zły kosmita Zinyak zaczyna porywać ludzi, a ciebie wrzuca do symulacji miasta, w którym to on rozdaje karty. Musisz znaleźć podstępny sposób, by unicestwić wszechwiedzącego Imperatora krainy Zinów. Tak czy owak, musisz oczywiście jako głowa państwa zadbać o swój naród i wykonując poszczególne misje, pokręcone zadania oraz rozgryzając wątek główny, doprowadzić do unicestwienia brzydkiego kosmitę o głosie angielskiego kamerdynera. Pomagać ci będzie w tym przede wszystkim Kinzie – twoja rzeczniczka prasowa, a także reszta Świętych.

Rozgrywka w Saint`s Row 4 jest bardzo podobna do tej z GTA. Z tą jednak różnicą, że o ile w Grand Theft Auto musisz polować na nienaturalne sytuacje – skoki z wysokości, kręcenie beczki samochodem  powietrzu, czy wspinaczka na drapacz chmur, o tyle w SR 4 możesz to robić na każdym kroku. Bohater w miarę zdobywania doświadczenia, nabywa nowych umiejętności – skacze wyżej, zamraża przeciwników, strzela celniej i staje się prawie niezniszczalny.

Gra wypełniona jest jajcarskimi dialogami, komicznymi sytuacjami i sytuacjami, których twórcy gry nie napisali mając całkowicie trzeźwe umysły. Do tego świetna grywalność, która za pierwszym podejściem do tego tytułu przykuje cię do pada/klawiatury na dłużej, zarezerwuj sobie nockę na ratowanie świata i latanie skuterami kosmicznymi. Nie ma lepszego treningu kreatywności i abstrakcyjnego myślenia niż dobrze pokręcona gra!

Saints Row IV
Gra dostępna na platformy: PC, PS3, XBOX360.
Cena: od 100 zł na PC, od 200 zł na konsolę.Dodał(a): gianni Czwartek 12.09.2013

Komentarze

Wszystkie komentarze (3)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Red Hood (2013-09-15 23:12:24)
gra warta swojej ceny zwłaszcza że niektóre misje można tylko przejść w trybie coop Zgłoś naruszenie
Greguar (2013-09-12 12:09:26)
trzeba będzie pograć Zgłoś naruszenie
mysterius (2013-09-12 11:12:58)
Poprzednią część reklamowała sama Sasha Grey :) Zgłoś naruszenie
Komentarze (3)