Ryż, który znieważył premiera do kupienia na aukcji WOŚP

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to fenomen na światową skalę. Poza milionami zgromadzonymi przez fundację Owsiaka wielkie emocje budzą przedmioty wystawione na aukcje na rzecz WOŚP.

ryz-bialy.png


Na nietypowe wsparcie Wielkiej Orkierstry Świątecznej Pomocy wpadła kobieta, która została dwukrotnie skazana za znieważenie premiera Mateusza Morawieckiego i wystawiła na sprzedaż ryż, którym obsypała rządową kolumnę w październiku 2018 roku, za co została dwukrotnie skazana przez sąd.

Opis aukcji dowodzi niezwykłego poczucia humoru sprzedającej:

Na aukcję wystawiam Ryż, którego garść znieważyła Premiera. Dwukrotnie potwierdził to Sąd. Na dowód załączam wyciągi z tych oto wyroków. Dodatkowo dla zwycięzcy/czyni aukcji załączę kserokopie wyroków (potwierdzone za zgodność z oryginałem) oraz oraz wniosku policji o ukaranie (gdzie winna chyba była mężczyzną ponieważ wszystkie zarzuty są w formie męskiej).

Wystawiony Ryż to autentyk! Paczka jest dodatkowo zabezpieczona woreczkiem, gdyż oryginalne opakowanie posiada rozdarcie (widoczne na zdjęciach).

Z tego, co mi wiadomo, jest to jedyny Ryż, któremu udało się znieważyć Premiera i ma na to dowód! Ryż ma ogromną wartość kolekcjonerską! W przyszłości ma szanse stać się eksponatem w muzeum paradoksów IV RP.

Wszystkich/e chętnych/e zapraszam do licytacji!"


Resztka ryżu, która jest w stanie obrazić dorosłego mężczyznę została wystawiona za 50 złotych i szybko osiągnęła pułap 900 złotych. Choć to dość dużo jak ja pół woreczka ryżu, to przy obecnej inflacji, niewykluczone, że za taki sam towar zapłacimy tyle w sklepie.

Wszyscy, którzy chcą wesprzeć WOŚP licytując historyczny ryż, znajdą aukcję pod tym adresem.


ZOBACZ TAKŻE: EKIPA WIEDŹMINA ZDAJE TEST Z JĘZYKA POLSKIEGODodał(a): Adam Barabasz / fot. Allegro Poniedziałek 13.01.2020