Russell Crowe kibicował nam w trakcie Euro 2016 i zrobi to znów na mundialu w Rosji

Wygląda na to, że polska reprezentacja zyskała naprawdę lojalnego fana spośród gwiazd Hollywood. Russell Crowe po raz kolejny zamierza dopingować biało-czerwonych.
2016-10-15T080610Z_1873627262_S1BEUHBRJMAA_RTRMADP_3_FILM-RIDLEYSCOTT.JPG

Polscy piłkarze mieli już gigantyczne wsparcie ze strony Russella Crowe’a podczas Euro 2016, kiedy to gwiazdor Hollywood co trochę publikował emocjonalne wpisy na Twitterze dotyczące naszej reprezentacji i z całych sił dopingował biało-czerwonych w trakcie ich zmagań. Cieszył się razem z nami ze zwycięstw i wspólnie przeżywał porażkę w ćwierćfinale, a po zakończeniu turnieju podkreślał, że nasza drużyna poradziła sobie świetnie. Kubę Błaszczykowskiego nazwał nawet bohaterem.

Crowe nie rzucił jednak po Euro 2016 kibicowskiego szalika w kąt i na dwa dni przed startem mundialu w Rosji postanowił opublikować na swoim Twitterze listę reprezentacji, którym szczególnie będzie się przyglądał i kibicował podczas Mistrzostw Świata.

W tym gronie znalazły się zespoły takie jak Urugwaj, Portugalia, Australia, Islandia, Kostaryka, Korea Południowa, Belgia i właśnie Polska. Pewnie aktor znów liczy, że któraś z tych drużyn (najlepiej, jeśli byłaby to nasza) stanie się czarnym koniem mundialu. Z takim dopingiem? Rzeczywiście może się tak zdarzyć.

Screenshot-2018-6-13 Russell Crowe on Twitter.png


Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. Reuters/FORUM Środa 13.06.2018