Rozmowa niekontrolowana z Tomaszem Hajto

Pół Polski ogląda mecze reprezentacji dla piłkarzy, drugie pół dla jego kultowych tekstów. Tomasz Hajto uczynił z komentowania nowy sport narodowy, a my rozmawiamy z nim nie tylko o memach, ale też o graniu w kasynie, komentowaniu „FIF-y”, kulkach mocy Anny Lewandowskiej, piciu i ogólnie o życiu...

tomasz-hajto-ckm.jpg

CKM: Jaki mem cię ostatnio rozbawił?
Tomasz Hajto: Oj, sam wiesz, jest ich cała masa, twórcy mają niesamowity rozmach. Ostatnio zrobiłem zdjęcie jednego obrazka, który mnie mocno ubawił. Czekaj, znajdę w telefonie...

CKM: Ten, w którym jesteś cukiernikiem i kładziesz truskawkę na torcie?
Tomasz Hajto: Ten też nie był zły, ale są lepsze. O, na przykład ten, w którym jestem na okładce gry „Football Manager”. Albo absolutny top: przeróbka teleturnieju „Jeden z dziesięciu” i pytanie o skład Kaiserslautern. Śmialiśmy się z tego w domu pół niedzieli!

CKM: A może nie „Football Manager” tylko „FIFA”? Zgodziłbyś się nagrać komentarz do tej piłkarskiej gry?
Tomasz Hajto: Wiesz, że wiele osób mnie o to pyta? Dzieci znajomych mówią, że jak Tomek Hajto skomentuje „FIF–ę” to w końcu ją kupią! Propozycji jeszcze nie miałem, ale rozważyłbym, bo to przeszłoby do historii (...)

CKM: W przyciśnięciu pomagają super diety, kulki mocy Anny Lewandowskiej? To są te detale, przez które polskiej kadrze idzie lepiej?
Tomasz Hajto: Powiem tak: dieta u piłkarza jest naprawdę potrzebna, witaminy też. Ale bez przesady! Dietę bezglutenową stosuje się, gdy ktoś ma uczulenie na pokarm. Jak jesteś zdrowy i chcesz zjeść coś słodkiego, to jedz, bo organizm się domaga. Siła
w mięśniach musi się z czegoś brać, musi być zjedzony normalny stek czy inne mięso. Piłkarze na świecie mają normalne diety, grają po trzy dni i są jednymi z najlepszych. Te całe „zdrowe diety” to megadobrze rozbudowany marketing, który robi kesz (...)


CKM: Swego czasu bywały jeszcze kasyna...
Tomasz Hajto: Tak, zdarzało się. Człowiek szukał jakiejś rozrywki, a nie było takich możliwości jak obecnie. Kasyno jest sportem dla poważnych facetów, ale zacząłem sobie w pewnym momencie zadawać pytanie: do czego jest ci to potrzebne? Ucieczka, dodatkowy zastrzyk adrenaliny, zamknięte pomieszczenie, w którym nikt cię nie widzi? Tyle, że wynik jest zawsze na minus. Zresztą facet, który wymyślił ruletkę, powiesił się, a suma liczb na niej wynosi 666. To coś znaczy! (...)

To były krótkie fragmenty wywiadu Tomasza Hajty dla CKM. Cały długi wywiad – a w nim m.in. jaki jest jego rekord „na setkę”  – przeczytasz tylko w nowym numerze CKM:

11_ckm_17-617.jpg

Kup CKM przez internet: zamawiając prenumeratę na cały rok dostaniesz dwa numery za darmo i dodatkowy prezent gratis. KLIKNIJ TUTAJ.


Dodał(a): CKM Piątek 06.10.2017