Rok Dana Bilzeriana

Gdy rok temu myślałeś, że u tego gościa widziałeś już wszystko i niczym Cię nie zaskoczy, on podsumowuje swój 2016 rok minutowym klipem wideo, który jest bardziej soczysty niż nasze życia razem wzięte.

Tysiące kilometrów wylatane prywatnym odrzutowcem, tyle samo dystansu przebytego super furami, quadami, buggy, skuterami śnieżnymi, motorówkami, możliwe że i w taki wolumen poszedł w kwestii dziewczyn, które przewinęły się przez jego wille. Celowo nie piszemy przez łóżko, bo przecież dowodów na to nie ma, a one może po prostu wpadły pograć na konsoli. Albo pogłaskać kozę, bo Dan oprócz dwóch kotów trzyma też parzystokopytną.

Przez ten rok ogrzał się również przy wielu celebrytach. A może oni grzali się przy nim? W końcu w erze social mediów Bilzerian ze swoją armią 20,5 mln fanów jest królem Instagrama. T-Pain, Steve Aoki, Floyd Mayweather – to tylko nieliczni ziomale pokerzysty, z którymi szalał w 2016 roku.Nie można też zapominać, że jednym z jego hobby, poza laskami i egzotyczną motoryzacją, jest strzelanie. Jedni kolekcjonują kapelusze, inni muszelki, jeszcze inni magnesy na lodówkach, a Dan Bilzerian co chwilę poszerza swój arsenał broni. Pistolety, karabiny maszynowe, a nawet działka montowane na łazikach czy buggy – to stały element do testowania, gdy playboy social mediów zaprasza do siebie znajomych.

Dodatkowo 2016 rok to wyjście poza Instagram. Dan odpalił serwis, w którym można obstawiać swoich ulubionych graczy futbolowych, którzy tworzą twoją drużynę marzeń i zdobywają punkty w zależności od formy. Tu możesz wygrać prawdziwe pieniądze i bilet wstępu na jedną z imprez organizowanych przez Bilzeriana.

Tak pokrótce wyglądał 2016 u Dana Bilzeriana. Zamieniłbyś swój rok na jego?Dodał(a): Adam Wawrzyniak / fot.: instagram.com/danbilzerian Poniedziałek 09.01.2017