Rodrigo Alves - Żywy Ken

Laski stylizujące się na lalki Barbie potrafią wyglądać komicznie, ale facet, który robi z siebie żywego Kena to już prawdziwa przesada! Rodrigo Alves najwyraźniej jest innego zdania...

Rodrigo Alves

fot. instagram.com/rodrigoalvesuk

Jakiś czas temu pokazywaliśmy wam laskę, która wymyśliła sobie, że będzie wyglądać jak Barbie i - co gorsza - zrealizowała swoje pragnienie. Valeria Lukyanova, bo o niej mowa, z całą pewnością ma niezbyt równo pod kopułką, o czym z resztą świadczy jej deklaracja, że żywi się światłem i powietrzem (!).

Wydawało nam się, że przypadki takie jak Valeria są odosobnione, tymczasem właśnie poznaliśmy kolejnego cudaka z tej samej bajki! Rodrigo Alves żyje w Londynie, imprezuje w Las Vegas i opala się na Karaibach. Tak przynajmniej pisze o sobie na swoim oficjalnym instagramowym profilu, który wprost emanuje lansem, bansem i bananami. Oprócz tego nosi obcisłe majtki i dziwaczne marynarki we wszystkich kolorach tęczy, a w wolnych chwilach pręży swoją umięśnioną, wybalsamowaną klatę. Wspominaliśmy już, że wygląda jak żywy Ken?

Rodrigo Alves
Rodrigo Alves
Rodrigo Alves


Dodał(a): BJ, fot. FameFlynet Czwartek 08.05.2014