Rick i Morty powrócą z nowymi odcinkami

Twórca serialu ogłosił, że stacja Adult Swim złożyła u niego zamówienie na kolejne odcinki jednego z najpopularniejszych seriali animowanych ostatnich lat. I to na całkiem sporą liczbę!

rick.jpg

Serial animowany „Rick i Morty”, który w swoich pierwotnych założeniach był dość wulgarną parodią postaci Doca Browna i Marty’ego McFly’a z „Powrotu do przyszłości”, szybko zdobył popularność i sympatię fanów na całym świecie. Po emisji trzeciego sezonu nastała jednak cisza – przez kilka miesięcy nie pojawiła się informacja o kontynuacji, a Justin Roiland (czyli twórca serialu) na pytania o kolejne serie odpowiadał, że nic na ten temat nie wie, bo nikt ich u niego nie zamówił. 

Wreszcie jednak otrzymaliśmy konkretną – i to jak! – informację. Wspomniany Roiland pochwalił się bowiem, że stacja Adult Swim zamówiła u niego SIEDEMDZIESIĄT nowych epizodów „Ricka i Morty’ego”. Jeśli więc dotychczasowy system zostanie utrzymany (pierwszy, drugi oraz trzeci sezon liczyły po dziesięć epizodów), to czeka nas jeszcze siedem serii przygód ekscentrycznego naukowca-alkoholika i jego gamoniowatego wnuka.

Ostatni sezon „Rick and Morty” zakończył się 1 października ubiegłego roku. Później bohaterowie pojawili się jedynie w teledysku do utworu „Oh Mama” w wykonaniu Run The Jewels.Dodał(a): Piotr Majewski / fot. youtube Piątek 11.05.2018