Randkowe porady dla singielek

Porady randkowe sprzed niemal 80 lat pozostają wciąż tak bardzo aktualne. Przypominajmy kobietom o tych prawie wiekowych zasadach, by nie popełniały faux pas.
1938-otw.jpg

Instrukcja dobrych manier dla kobiet pochodzi z 1938 roku z magazynu Click Photo-Parade, w którym publikowano zdjęcia z krótkimi opisami, by nie zanudzać czytelnika nadmiarem treści. Swoją drogą, dlaczego dziś czasopisma nie są robione w ten sposób? Przecież nie jesteśmy w stanie skupić się na więcej niż kilka sekund, nie mówiąc już o siedzeniu samemu ze sobą w ciszy przez kilka minut. To jednak problem na inny artykuł. W tym najważniejsze są mądrości i przesłania płynące z porad randkowych dla singielek z wspomnianego magazynu.

1938-1.jpg
Nie korzystaj z lusterka wstecznego do poprawiania makijażu. Mężczyzna potrzebuje go podczas jazdy i drażni go, gdy musi obracać się, by zobaczyć co dzieje się za jego plecami.

1938-2.jpg
Nie siedź w dziwnych pozycjach i nigdy nie wyglądaj na znudzoną, nawet jeśli jesteś. Bądź uważna i, jeżeli musisz, żuj gumę (odradzane), po cichu, z zamkniętymi ustami.

1938-3.jpg
Ubieraj się w swoim buduarze (specjalne pomieszczenie, gdzie odpoczywała kobieta), by zachować ponętność. Bądź gotowa, gdy przybędzie partner; nie każ mu czekać (!!!). Powitaj go z uśmiechem.

1938-4.jpg
Nieostrożne kobiety nie podobają się mężczyznom. Nie rozmawiaj w trakcie tańca. Jeśli facet chce tańczyć, to znaczy że chce tańczyć.

1938-5.jpg
Jeśli potrzebujesz stanika, załóż go. Nie wciskaj się w gorset i pilnuj, by pończochy się nie marszczyły.

1938-6.jpg
Nie spoufalaj się ze swoją randką publicznymi pieszczotami. Każda jawna deklaracja uczucia jest w złym guście, zazwyczaj zawstydza lub upokarza go.

1938-7.jpg
Nie spoufalaj się z kierownikiem sali, rozmawiając o tym, jak świetnie się bawiłaś innym razem z innym facetem. Mężczyzna zasługuje, potrzebuje Twojej całkowitej uwagi.

1938-8.jpg
Nie mów o ubraniach i nie próbuj opisać swojej nowej sukni. Dogadzaj i schlebiaj swojej randce, rozmawiając na tematy, na które on chce.

1938-9.jpg
Nie pij za dużo, ponieważ mężczyzna oczkuje, byś zachowała godność przez cały wieczór.

Które zasady powinny być nadal przestrzegane? A może masz ciekawsze?

Dodał(a): gianni Poniedziałek 05.01.2015