„Randka w Ciemność” – premiera płyty zespołu Nocny Kochanek

11 stycznia 2019 swoją premierę miał trzeci studyjny album zespołu Nocny Kochanek. Zobaczcie teledysk do jednego z utworów z krążka – „Randka w Ciemno”.
Nocny Kochanek - promo 2 - fot. Wacław Szacyło.jpg

Po dwóch niezwykle udanych płytach „Hewi Metal” i „Zdrajcy Metalu” Nocny Kochanek prezentuje kolejny krążek. „Randka w Ciemność" to trzeci studyjny album zespołu, w którym to zapewnia swoim słuchaczom kolejną porcję humoru w warstwie lirycznej – tym razem skupiając się głównie na relacjach damsko-męskich.

Muzycznie, album inspirowany jest ikonami gatunku takimi jak Iron Maiden, Metallica, Blind Guardian czy Manowar. Autorem ilustracji jest ponownie Robert Adler. „Randka w Ciemność" to jego czwarta okładka wykonana dla zespołu. Krążek został wydany przy wsparciu dystrybucyjnym Wydawnictwa Agora, z którym grupa rozpoczęła współpracę.

Nocny Kochan.jpg

Dodatkowo, w ramach świąteczno-noworocznego prezentu, zespół zrealizował klip przy współpracy z Video Brothers do utworu „Randka w Ciemno”. Wcześniej zespół zaprezentował też teledysk do kawałka „Czarna Czerń” z gościnnym występem Tomasza Karolaka, Szymona Majewskiego i Piotra Cyrwusa.Klip do „Randki w Ciemno” został nakręcony w studiu nagraniowym należącym do członków zespołu Tides From Nebula – Nebula Studio. Obyło się bez gości specjalnych i skomplikowanych scenariuszy. Klip prezentuje Nocnych Kochanków w bardzo naturalnym dla muzyków środowisku i pokazuje widzom kulisy próby zespołu, gdzie oprócz grania, kapela żartuje, świetnie się bawi i rozmawia o... miłości. Motywem przewodnim teledysku jest tytułowa randka, na którą umówił się basista zespołu Nocny Kochanek – Artur Pochwała. Co ciekawe, widzowie sami będą mogli wybrać, jaki zakończy się spotkanie, ponieważ zespół przygotował dwa finały miłosnej historii.

Tuż po premierze „Randki w Ciemność”, Nocny Kochanek rusza w obszerną trasę po całej Polsce. Koncerty na wydarzenia wyprzedają się w zawrotnym tempie. Wśród 35 wydarzeń planowanych na nowy rok, sold out ogłosiło 15 miast, w tym między innymi Warszawa, Poznań, Łódź, Bydgoszcz, Wrocław, Gdańsk czy Katowice.

Nocny Kochanek.png

Dodał(a): CKM/ fot. materiały prasowe Piątek 11.01.2019