QUID MEN

Lubisz aktywne, pełne przygód życie? Nie potrafisz usiedzieć w jednym miejscu i jesteś w ciągłym ruchu? A może Twoje drugie imię to spokój, uporządkowanie i komfort? Wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom w Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona stworzyło linię QUID ACTIVE MEN i QUID CLASSIC MEN.
quid-otw.jpg
Zawarty w kosmetykach ekstrakt z guarany działa jak najbardziej pobudzająca kawa dla Twojego ciała. Już Indianie przypisywali guaranie magiczną moc. Dzięki zawartości kofeiny, działa orzeźwiająco, wzmacniająco i pobudzająco. Posiada zdolność spalania tkanki tłuszczowej, przeciwdziała przetłuszczaniu się włosów oraz ich wypadaniu. Guarana hamuje również procesy starzenia się skóry przeciwdziałając negatywnym skutkom wolnych rodników.

QUID-ACTIVE-ART.jpg
QUID Active Men to seria dedykowana mężczyznom prowadzącym aktywny tryb życia, ceniącym sobie wysoką jakość produktów. Dla mężczyzn świadomych swoich potrzeb, ceniących sobie dbałość o wygląd zewnętrzny. QUID Active Men nadaje świeżość i uczucie witalności przez 24 h na dobę. Zawsze, gdy twoja skóra potrzebuje świeżości, w ciągu dnia, w pracy, w trakcie wysiłku fizycznego, QUID Active Men daje jej pożądany komfort.
Seria zawiera 3 produkty:
- Żel pod prysznic do ciała i włosów 2 w 1,
- Balsam po goleniu intensywnie łagodzący do skóry wrażliwej,
- Nawilżająco – matujący krem do skóry wrażliwej.


QUID-CLASSIC-ART.jpg
QUID CLASSIC Men to linia kosmetyków dedykowana mężczyznom lubiącym szyk i klasyczną elegancję, ceniącym sobie wysoką jakość produktów. To mężczyźni świadomi swoich potrzeb i ceniący sobie dbałość o wygląd zewnętrzny. QUID Classic Men pozwala zachować na długo młody wygląd. Dzięki zawartości ekstraktu z guarany rewitalizuje skórę, orzeźwiając ją i jednocześnie wzmacniając. Kwas hialuronowy dogłębnie nawilża i łagodzi podrażnienia, a kolagen morski działa regenerująco i odmładzająco. QUID Classic Men nadaje świeżość i uczucie witalności przez 24 h na dobę. Zawsze gdy twoja skóra potrzebuje świeżości, w ciągu dnia, w pracy, QUID Classic Men daje jej pożądany komfort.
Seria zawiera 3 produkty:
- Żel pod prysznic do ciała i włosów 2 w 1,
- Balsam po goleniu intensywnie łagodzący do skóry wrażliwej,
- Krem rewitalizujący redukujący zmarszczki.
Dodał(a): ckm.pl Środa 02.04.2014