Przy kuflu piwa...

W życiu potrzebny jest optymizm. Oto kilka faktów, które uświadomią ci, jak niebezpieczne bywa życie.
piwo


Siedzisz przy kuflu piwa i chcesz zaskoczyć towarzystwo? Poznaj kilka faktów, którymi jeśli będziesz walił jak z pepeszy, zyskasz nie tylko w oczach kumpli, ale przede wszystkim cycatych laseczek!

dolce.jpg
70 % przebadanych losowo banknotów dolarowych z największych amerykańskich miast wykazało obecność wirusa, który powoduje owrzodzenie narządów płciowych.


wolowina .jpg
35 % wołowiny produkowanej rocznie w USA jest wykorzystywane w celach spożywczych – resztę stanowią odpady.

szampan .jpg
250 urazów oczu rocznie powodują średnio na całym świecie latające korki od szampana.

rzeka.jpg
20 % tyle wynosi dokładność z jaką przewidują czas i miejsce trzęsienia ziemi elektryczne węgorze wykorzystywane w tym celu przez naukowców chińskich.

gumki .jpg
W budżecie amerykańskiej armii stacjonującej w Korei Południowej przewidziano więcej pieniędzy na zakup kondomów niż nowej amunicji do karabinów i armat


Dodał(a): CKM Wtorek 16.10.2012

Komentarze

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
supersix (2012-10-16 20:09:40)
ad ostatnie... Panowie, chyba mylicie pojęcia że wojsko jest głównie od obrony narodowej... z tego co pamiętam od jakiegoś czasu panuje pokój, więc co te chłopaki mają robić? Grać w bierki? Nawet K.Płn. mimo, że w czasie zimnej wojny z K. Pn. nie generuje zbyt wiele ruchów wojskowych.

Co do wszystkich ciekawostek... no oczywiście, zanotowałem i jak tylko nie zapomnę zabrać mojego A5 na jumping party, będę sadził newsy jak Nowakowa buraki Zgłoś naruszenie
dr Jones (2012-10-16 16:15:25)
No no tak zilustrowane ciekawostki to nie lada gratka Zgłoś naruszenie
Komentarze (2)