Przepadło 17 baniek

Niektórym to się chyba przelewa
lotek


Nie wiemy jak to się stało, ale przepadło 17 baniek z najwyższej historii kumulacji w lotka w naszym kraju. Nikt nie odebrał swojej części wygranej!

Szóstego listopada zeszłego roku do zgarnięcia było aż 51 baniek! Prawidłowe liczby wytypowało trzy osoby. Każda nich zasiliła, więc miała zasilić portfel o 17 … Jak się okazuje niektórym taka kasa do szczęścia jest niepotrzebna. Mieszkaniec Chojnic nie odebrał należnej mu kwoty. Nikt nie wie dlaczego! Może zgubił kupon? Może zapił się z radości i tak poszedł w tango, że zapomniał o wygranej? Nikt nie wie. Jedno jest pewne „zwycięzca” nie ma już żadnych szans na odebranie szmalu.

Wedle regulaminu wygraną trzeba odebrać w przeciągu dwóch miesięcy od losowania. Jeżeli z poważnych powodów osoba, nie jest w stanie w tym terminie wsadzić szmalcu do kieszeni ma 4 miesiące na złożenie reklamacji. Jeśli uzasadnienie będzie wiarygodne kasę bez problemu wypłacą. Jednak po tym okresie kasa przepada! W przypadku mieszkańca Chojnic ten termin minął 7maja!

Pieniądze przeszły na rzecz … Skarbu Państwa.
Dodał(a): Ostatni Mohikanin Środa 08.05.2013