Przecieki z planu zdjęciowego Matrix 4

Do sieci wyciekły właśnie zdjęcia z planu kolejnego Matrixa. To czwarta część serii, w której ponownie zobaczymy Neo.
Matrix 4.jpg


Na kolejną część filmu, który odmienił na zawsze kinematografię, kazano nam czekać 17 lat. W końcu ruszyły prace nad czwartą częścią "Matrixa".

Na planie w San Francisco padł pierwszy klaps. Jednemu z użytkowników Twittera udało się nagrać i opublikować wideo zza kulis. Ekipa filmowa w słoneczny dzień kręcić ujęcia, na których widać głównego bohatera. W tej roli kolejny raz zobaczymy Keanu Reevesa.

Współczesny Neo zamiast ciemnego płaszcza, okularów i krótko ściętych włosów ma na sobie ubrania przypominające te, które nosi w prywatnym życiu. Niewykluczone, że protagonista znów będzie nieświadomy, że żyje w symulacji lub że stał się jednym z programów takich jak chociażby wyrocznia – ale tego możemy się tylko domyślać.Do swojej roli wraca nie tylko Reeves. Obok niego ponownie stanie Carrie-Anne Moss wcielająca się w postać Trinity. Niestety na razie nie wiemy co z Laurencem Fishburnem, czyli filmowym Morfeuszem. W czwartej części wystąpią również: Yahya Abdul-Mateen II, Jessica Henwick, Jonathan Groff, Priyanka Chopra, Jada Pinkett Smith, Neil Patrick Harris czy Toby Onwumere. Za reżyserię odpowiada Lana Wachowski.


Czwarta część "Matrixa" ma trafić do kin 21 maja 2021 roku. Warto zauważyć, że tego samego dnia premierę będzie mieć "John Wick 4", czyli inny film z Keanu Reevesem w roli głównej.

BITWA

Neo John Wick

Głosów: 75
Więcej bitewDodał(a): Konrad Siwik / fot. mat. pras. Piątek 07.02.2020