PROJEKT POKOLENIE – URODZINY

Nadeszła ponadpokoleniowa chwila, w której spotkali się przyjaciele, fani, uczestnicy konkursów, jurorzy i cała reszta świata, by świętować pierwsze urodziny PROJEKTU POKOLENIE

impreza

8 października odbył się ABSOLUNIE niepowtarzalny wieczór. Do Soho Factory w Warszawie tłumnie przybyli goście powiązani ze światem beatboxu, fotografii, muzyki, jednym słowem – absolutny wachlarz talentów i pasji!

JURORZY KONKURSÓW NA SCENIE

Jedną z atrakcji wieczoru był koncert L.U.C’a, który wspólnie z TikTakiem, Zgasem i Bartłomiejem Klockiem – laureatem konkursu dla beatboxerów Beat In The Box, zaprezentował swoje umiejętności na scenie. Tej nocy nie mogło zabraknąć także występu Lisy Millett, która przyleciała specjalnie na urodziny PROJEKTU POKOLENIE prosto z Wielkiej Brytanii. Punktem kulminacyjnym był koncert NOVIKI, jednej z pierwszych ambasadorek PROJEKTU POKOLENIE, która wspólnie z DJ‘em Lex i DJ‘em Spox wprowadziła gości w imprezowy nastrój.

PRZYJACIELE PROJEKTU POKOLENIE

Oprócz jurorów i uczestników konkursów licznie przybyli przyjaciele PROJEKTU POKOLENIE, którym idea wspierania młodych talentów jest wyjątkowo bliska. Pojawili się m.in.: Kamil Sipowicz, Robert Kupisz, Agata Passent, Piotra Metz, Roberta Serek, Agnieszka Burcan  i Paweł Radziszewski z zespołu Plastic, Grzegorz Bloch oraz wielu innych.ABSOLUTNE ATELIER
Dużym powodzeniem cieszyło się Atelier Asi Jackowskiej, laureatki konkursu fotograficznego Out of Frame, która pod skrzydłami Tomka Sikory fotografowała przybyłych fanów PROJEKTU POKOLENIE, a następnie od razu wręczała wywołane zdjęcie.

Najważniejszy jest talent i pasja, dlatego w planach są kolejne konkursy. Właśnie ruszył graficzny Show Your Line! Więcej informacji na www.projektpokolenie.pl.


Dodał(a): ckm.pl Piątek 14.10.2011