Prison Break powraca! ZWIASTUN

Michael Scofield żyje i powraca na ekrany. Ma jednak zasrane szczęście, bo co z tego, że nie wyzionął ducha, jak znów siedzi za kratami. Z jednej strony powinien się cieszyć, bo może łamać kolejne serca, z drugiej – ma trochę przerąbane, bo w nowej serii biją dla niego serduszka współosadzonych mężczyzn z zakładu karnego w Maroko. Po obejrzeniu zwiastuna najnowszej serii "Skazanego na śmierć", będziesz miał ciary!
prison-break-5.jpg

Najbardziej popularny osadzony, którego rozgrzeszyły wszystkie kobiety świata, nie wiedząc nawet co przewinił - Wentworth Miller - długo kazał czekać na swój powrót. Ale zważywszy na zakończenie ostatniego sezonu, dziewczyny mają szczęście, że w ogóle się pojawił. Ostatnią serię jednego z najbardziej popularnych wtedy seriali wyemitowano w maju 2009 roku, a Michaela Scofielda widzowie uznali za zmarłego.

W zwiastunie najnowszej serii Prison Break syn Michaela pyta matkę, jaki był jego ojciec. Sara odpowiada bardzo trafnie – był jak burza: zjawił się nagle na spokojnym niebie, a później tak samo szybko zniknął. I właśnie jego ukochana i brat - Lincoln Burrows poczuli na twarzach lekki podmuch wiatru, gdy kolega braci z celi Theodore „T-Bag” Bagwell dostarcza dowód życia Scofielda. Linc robi to samo, co zrobił dla niego Michael – bez zastanowienia rzuca się mu na ratunek. Niezależnie od tego, w więzieniu w Maroko powstaje już chytry plan ucieczki.Gruba intryga okraszona strzelaninami, pogoniami, walkami oraz złożonymi zwrotami akcji powracają na ekrany przy zaangażowaniu wielu twórców poprzednich serii. Zapowiada się więc dynamika, zaskoczenie i wbijanie paznokci w fotel podczas oglądania kolejnej serii "Skazanego na śmierć".

Premiera zapowiadana jest przez stację Fox na 2017 rok. Wtedy to nie odciągniesz swojej kobiety od telewizora. Jeśli więc nie oglądałeś poprzednich sezonów, masz czas na nadrobienie zaległości, bo - chcąc nie chcąc - będziesz musiał obejrzeć Prison Break 5, ale uwierz, że warto. A i sorry za spoiler na początku artykułu.
Dodał(a): Paweł Jaśkowski Wtorek 17.05.2016