Walenty i prezenty

Kupisz jej pierścionek? Powie, że przyjaciółka dostała droższy. Zabierzesz do pięciogwiazdkowego hotelu? Powie, że koleżanka była w Burj al-Arab. No nie dogodzisz!

prezenty walenty.jpg


Jeśli natomiast kupisz jej któryś z tych gadżetów, na pewno nie będzie miała do czego ich przyrównać! Do tego nigdy nie będzie mogła zarzucić ci, że jesteś przewidywalny jak polskie seriale w telewizji publicznej.

Sex, Sesje i Męski Styl - uaktywnij się na naszym Fan Page'u


karafka wal.jpg
Human Heart Carafe
cena do uzgodnienia z projektantką
Pokaż swojej kobiecie, że masz serce! Karafkę w kształcie serca stworzyła Liviana Osti i nazwała… „Serce”. Dwa szklane pojemniki pomieszczą ulubione płyny. Idea jest taka, by zwrócić naszą uwagę na rolę zdrowia w codziennym życiu. Naczynie ma przypominać o balansie w żywieniu i nawodnieniu. Skoro karafka składa się z dwóch części, to o równowagę nie będzie trudno. Twoja kobieta uzupełni swoją część, ty swoją. Tym samym uzupełnicie się oboje. Na zdrowie!vodoo wal.jpg

Voodoo Ex-lover Dolls £7.99

A może w Walentynki rozpaczasz, bo twoja dziewczyna zostawiła cię dla… innej dziewczyny. Zanim ona, w nagrodę za twoje cierpienie, pokaże ci nagrania z łóżkowych zabaw ze swoją nową narzeczoną, możesz odegrać się na niej. Daj ulżyć swojemu cierpieniu – nic tak nie koi bólu jak ból innych. Z takiego założenia wyszli producenci tej laleczki voodoo. 11 klątw wypisanych na szmaciance da ci pole do popisu w tworzeniu bolesnych combosów!
foremka wal.jpgHeart Gelatin Mold $5.95

Przez żołądek do serca, a serce do żołądka! Uspokój swoją kobietę przed zbyt wczesnym wydaniem wyroku - to naczynie, znalezione w twojej kuchni nie oznacza, że jesteś kanibalem. Foremka w kształcie ludzkiej pompy służy do przyrządzenia galaretki lub bardziej męskiego dania – galarety. Nie umiesz gotować? Do zamówionego gadżetu dostaniesz zbiór przepisów na dobry początek. Żeby na stole był komplet, użyj opisanej powyżej karafki. „Danie” możesz podawać na talerzu lub na dłoni.
gra wal.jpg
Ningen Gakki Body-Conductive Musical Instrument $39.99

Dotykaj śpiewająco! Nudzą cię uroczyste randki? Masz dość trykających się nosami zakochanych? Możesz przejść do kolejnego etapu znajomości! Na tym instrumencie „gra” się w cztery osoby. Każda łapie inne odnóże plastikowego stwora i zaczyna się…dotykanie! Dotknij sąsiada, a z urządzenia wydobędzie się nuta, odgłos, lub werbel. Jeśli z jednej strony stoi dziewczyna, która jest ci pisana, zagraj na jej ciele „Dumkę na dwa serca”. Jeżeli z drugiej ustawił się konkurent, możesz przećwiczyć na nim coś Behemotha. 


Dodał(a): gianni Piątek 10.02.2012