Prezent idealny. Precyzja, gładkość, komfort

Marka Braun wprowadziła na rynek nową golarkę – Series 8. Wyjątkowy projekt sprawia, że urządzenie zapewnia precyzyjne golenie blisko skóry i komfort użycia nawet w trudno dostępnych miejscach. W golarce mężczyźni znajdą także najnowsze innowacje od Braun, które sprawiają, że urządzenie jest bardziej wydajne i łatwiejsze w obsłudze. Produkt jak zawsze wyróżnia przemyślany i estetyczny design.
series-8-golenie-z-pianą.jpg


PIELĘGNACJA BEZ WYSIŁKU, IDEALNA DLA MINIMALISTY
Nowa linia golarek od Braun to mistrzowskie połączenie czystego, minimalistycznego designu z najnowszymi technologiami. Teraz każdy mężczyzna może z łatwością i bez wysiłku zadbać o swoją pielęgnację i zarost.

Precyzyjne golenie skóry
•    Głowica golarki składa się z 3 elementów golących, które za jednym pociągnięciem golą tyle, co inne golarki za dwoma.
•    Technologia AutoSense odczytuje gęstości zarostu 13 razy na sekundę i automatycznie dostosowuje moc działania.
•    Aż 30 000 cięć poprzecznych na minutę goli zarost o długości 0,05 mm.

Komfort skóry
•    Technologia soniczna za pomocą 10 000 mikrowibracji pozwala na płynny poślizg po skórze.
•    Folia OptiFoli zapewnia gładkość skóry na dłużej.
•    System zabezpieczający SkinGuard wygładza skórę zapewniając wyjątkowe golenie.

Łatwość użytkowania  
•    Inteligentny pulpit pokazuje status baterii, czystości oraz informuje o potrzebie wymiany głowicy.
•    Wydajność akumulatora litowo-jonowego została zwiększona o 20% w porównaniu
z poprzednimi modelami. Jedno naładowanie golarki starcza na 12 procesów golenia (przy założeniu, że każde golenie trwa pięć minut).
•    Korpus wybranych modeli został pokryty powłoką, która zapewnia doskonały wygląd urządzenia i nie pozwala na zostawianie śladów.
•    Wybrane modele są wyposażone w bazę czyszcząco-ładującą, dzięki której urządzenie jest higienicznie czyszczone, ładowane, smarowane i suszone za naciśnięciem jednego przycisku.
•    Urządzenie jest wodoodporne, można go używać z wodą, pianką i żelem do golenia, co daje uczucie odświeżenia i nawilżenia skóry.  
•    Funkcja szybkiego ładowania oznacza, że ładowanie golarki Braun Series 8 na jedno pełne golenie zajmuje tylko pięć minut. Pełne ładowanie golarki trwa godzinę.

braun-graf.jpg

GOLARKA STWORZONA ZGODNIE Z ZASADAMI DOBREGO DESIGNU
W latach osiemdziesiątych legendarny projektant wzornictwa przemysłowego
i były Dyrektor ds. Projektowania marki Braun, Dieter Rams, sformułował „dziesięć zasad dobrego projektowania”. Wyrażały one to, co jego zdaniem składało się na dobry, czyli funkcjonalny i unikalny projekt produktu. Zasady te były teoretycznym wyrazem podejścia projektowego, rozwijanego w Braun od 1955 r. i kształtowanego w ciągu kolejnych dziesięcioleci.

Także golarka Braun Series 8 została zaprojektowana z myślą o tych zasadach – urządzenie działa długo i jest wydajne (+20% czasu działania), jest zrozumiałe dla użytkownika (inteligentny pulpit dający kontrolę nad urządzeniem), jest przemyślane (ergonomiczny uchwyt i możliwość kontroli baterii) i estetyczne (na korpusie nie pozostają żadne ślady).

NOWA golarka Braun Series 8
Braun Series 8, 83 85cc – cena: 1699 zł
Braun Series 8, 83 45s – cena: 1399 zł


Dodał(a): materiały prasowe Piątek 20.12.2019