32 niesamowite pomysły na wakacje cz. 3.

Daj się ponieść modzie na sporty ekstremalne i wypróbuj czegoś bardziej ekscytującego niż otwieranie piwa zębami, rozpalanie grilla bezołowiówką czy wypalanie komarów podpalonym dezodorantem

22. BIESZCZADZKI CAMPING

Weź dwóch najlepszych kumpli, mnóstwo alkoholu i kilka kubełków kurczaków z KFC. Rozbijcie się na zboczu upatrzonej góry i pokażcie, że to nie musi się skończyć jak w „Brokeback Mountain”. Ale... Bez ogrzewania i kobiet nie będzie łatwo (www.twojebieszczady.pl/bazy.php).
SPRÓBUJ, GDY: Wierzysz we własną wstrzemięźliwość.

23. REKINY W WALII
Łowienie zwykłych ryb uważasz za niegodne mężczyzny? Zapoluj na żarłacza śledziowego. Wystarczy nie tylko na niedzielny obiad, ale i na wesele, bo mierzy ok. 3,5 metra i waży do 200 kg! (www.whitewatercharters.co.uk)
SPRÓBUJ, GDY: Spowszedniał ci zwykły karp po żydowsku.

24. HASAJ PO ISLANDII
W kraju bankrucie, w którym żyje dwa razy więcej owiec niż ludzi, miejscowe piękności nie oprą się facetowi z państwa o stabilnej walucie (www.icelandair.com).
SPRÓBUJ, GDY: Wszystkie koleżanki ze szkoły wyszły już za mąż.

25. TAJLANDZKI DETOKS
Za dużo pracujesz, za dużo pijesz, źle się odżywiasz? W Ko Phangan’s Sanctuary Resort nie dadzą ci jeść, podziurawią igłami i uraczą oczyszczająco - wymiotną ziołową herbatką. Wyjedziesz jak nowy (www.thesanctuarythailand.com).
SPRÓBUJ, GDY: Wory pod oczami zaczynają zasłaniać ci twarz.

26. CZŁOWIEK DEMOLKA
W Teksasie w jeden dzień zostaniesz operatorem buldożera, a za 500 dolarów nauczysz się, jak burzyć budynki za pomocą kuli. Kobiety łatwiej ulegają operatorom sprzętu ciężkiego... Sprawdzone! (www.nahets.com)
SPRÓBUJ, GDY: Uważasz, że dom sąsiadów stoi częściowo na twojej działce.

27. OPIJ PEPICZKÓW
Praga słynie z tego, że ma najwięcej na świecie barów na metr kwadratowy, niskie ceny i ogromny wybór lanych piw. Urlop zleci jak z bicza strzelił, choć głowa będzie potem bolała (www.thepragueunderground.com/trips).
SPRÓBUJ, GDY: Pub pod twoim blokiem straci koncesje.

28. MAŁPA KARATE
Obsługiwał cię kiedyś kelner, który miał czarny pas karate, potrafił grać na bębnach i był małpą? Lokal taki znajduje się 50 mil na północ od japońskiej stolicy. Nie podają schabowych, sorry (http://ww1.yuwie.com/videos/watch.asp?id=59824).
SPRÓBUJ, GDY: Uważasz „Karate Kid” za film wszech czasów.

29. HOBBIT MOTEL
Coś z klimatów „Władcy pierścieni”? Rusz do Woodlyn Park (Nowa Zelandia) i spędź wakacje w motelu zrobionym na norę hobbitów (www.woodlynpark.co.nz).
SPRÓBUJ, GDY: Zaczynasz wariować.

30. BĄDŹ JAK 007
W angielskim Milton Keynes nauczą cię strzelać z Glocka, pruć seriami z ckm i oczywiście rozbrajać miny. Nie zacznij tylko chodzić do pracy z kaburą pod marynarką, zwłaszcza jeśli jesteś nauczycielem (www.spy—games.com).
SPRÓBUJ, GDY: Oglądanie filmu „Casino Royale” podnieca cię bardziej od żony.

31. INTERNETOWY PIRAT
Nie masz kasy i nudzisz się piekielnie podczas wakacji? Zapisz się do internetowej szkoły dla piratów kapitana Eliego. Nauczą cię nawigować za pomocą gwiazd, kompasu i... paska narzędzi na ekranie (http://www.ugcs.caltech.edu/~elliottk/).
SPRÓBUJ, GDY: Na www.nasza—klasa.pl nauczycielka polskiego wyznaje, że zawsze cię kochała.

32. SKASUJ PAWIANA W NAMIBII
Za jedyne 5000 dolarów spędzisz upojny tydzień w sawannie i na pustyni z wielką giwerą. Jeśli tylko się nie zgubisz (drogowskazów tam nie ma), możesz zapolować na strusia, geparda, żyrafę, zebrę, a nawet — pawiana (ekstra opłata 200 dol.). Śmiejesz się ze mnie, małpo? Bum! I spadaj z drzewa! Zapisuj się na www.namibiahunting.net.
SPRÓBUJ, GDY: Uważasz „Króla Lwa” za gniot, a Tarzana za zoofila.

NIEZAPOMNIANE WAKACJE W STYLU CKM

32 niesamowite pomysły na wakacje cz. 1.

32 niesamowite pomysły na wakacje cz. 2.


Dodał(a): Bartosz Bartosiński Poniedziałek 15.08.2011