Praca marzeń od LEGO

Pamiętasz jeszcze jak się buduje z LEGO? Jeśli nadal czujesz zajawkę, na tworzenie alternatywnego świata z najsłynniejszych klocków świata, aplikuj o pracę marzeń. Stanowisk jest aż 20!
praca-marzen-lego.jpg

Nieopodal Legolandu na Florydzie, powstała fabryka, która tworzy instalacje z LEGO. Nazywa się Merlin Magic Making Hub i jest sekretnym zakładem, do którego nie mają dostępu osoby postronne. Zadaniem 50 zatrudnionych tam pracowników jest konstruowanie budowli, figurek, pojazdów i inne rzeczy, które da się zmontować ze słynnych klocków. Specjaliści tam zatrudnieni będą również wymyślać nowe kolekcje i serie, jakie będziemy mogli później znaleźć na półkach sklepowych. Ale w związku z wciąż rosnącą popularnością LEGO, właściciel parku - Merlin Entertainment – poszukuje kolejnych 20 osób, które będą miały szansę uczynić z pracy zabawę.

Wymagania stawiane kandydatom przez Merlin Entertainment:
- wyższe wykształcenie,
- doświadczenie w budowaniu z LEGO,
- znajomość poszczególnych klocków,
- umiejętność projektowania i konstruowania dla Legolandów solidnych, dokładnych, skomplikowanych, możliwych do złożenia modeli LEGO, zarówno tych małych jak i dużych,
- dobra komunikacja, organizacja pracy i umiejętność odczytywania dokumentacji, by ukończyć każdy podjęty projekt,
- znajomość podstawowej obsługi komputera,
- umiejętność dzielenia się i przyjmowania krytyki,
- pozytywne nastawienie,
- umiejętność pracy w grupie,
- wymagane cechy: skupienie, koncentracja, sprawność manualna, cierpliwość, poczucie humoru,
- artystyczne doświadczenia lub wykształcenie będą dodatkowym atutem.Dziewczyna kazała Ci wyrzucić Twoje LEGO, tłumacząc, że jesteś już dorosły i nie potrzebujesz zabawek? Szybko uzupełnij kolekcję, żeby poćwiczyć przed zgłoszeniem swojej kandydatury, bo masz właśnie szansę na przyjemną pracę tak długo, jak długo zdołasz wytrzymać wieczną zabawę w robocie. Od tej oferty, lepszy jest tylko wakat w CKM!
Dodał(a): Paweł Jaśkowski Poniedziałek 25.01.2016

Komentarze

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Komentarze (0)