Potrawy z marihuany

W `Wielkim Jabłku` niedługo ma powstać knajpa, w której serwowane będą przysmaki przygotowywane z marihuany. Właściciele publikują wideo, a w nim kilka potraw z nietypowego menu
marihuana potrawa


Sinsemil.la to projekt zakładający powstanie sieci undergroundowych restauracji, serwujących kolacje przyrządzane z użyciem marihuany. Pierwsza ma powstać w Nowym Jorku, a kolejne w innych miastach.

W swoich daniach, pomysłodawcy restauracji chcą używać konopi do balansowania i wygładzania smaku przygotowywanych dań. Nie zdradzają póki co dokładnych przepisów i jak gandzia będzie w nich wykorzystywana, ale na promocyjnym filmie widzimy, że odbywać się to może na kilka sposobów. Jednym z nich jest wędzenie na zimno dymem z blanta lub fajki (chyba że mają do tego specjalny piec), innym dodawanie jako posypki – na surowo, a w kolejnym w postaci marmolady.
belka_zobacz-galerie-tygodn.jpg
Nazwa projektu nie jest przypadkowa. Sinsemilla to sposób hodowli żeńskich krzaczków konopi, bez udziału pyłku roślin męskich. Kwiaty są wtedy gęstsze i bardziej bogate w kannabinoidy, odpowiedzialne za uczucie lekkości po wypaleniu skręta.

Tajemniczy kucharze zapewniają, że w ich pomyśle chodzi o wykwintne jedzenie, a nie o pospolite ujaranie się lub pochłonięcie krzaków konopi z korzeniami. Sprawdź czy menu przypadnie Ci do gustu na stronie insemil.la. My będziemy tam regularnie zaglądać w poszukiwaniu ofert pracy na stanowisko operatora pieca...


Dodał(a): carlo Piątek 31.01.2014