Pościg za pijanym traktorzystą w Lesznie (WIDEO)

Sceny rodem z gry GTA na ulicach Leszna. Pijany facet uciekał przed policją sporym traktorem. Próbował też rozjeżdżać funkcjonariuszy i wjeżdżać w ich radiowozy. Wszystko zostało uwiecznione.
iStock-600088586.jpg

Jeśli graliście kiedyś w GTA to na pewno pamiętacie, że najlepszą rozrywką w tej grze było wsiadanie do jakiejś wielkiej fury i rozjeżdżanie ludzi i uciekanie przed policją. Pewien 45-letni mieszkaniec z Łodzi chyba nieco za dużo się w to nagrał, bo próbował zrobić coś podobnego, tyle że w mniej harcore’owej wersji, bo jedyny pojazd jaki miał do dyspozycji, to powolny ciągnik rolniczy.

Gdy pewnej nocy na początku września policjanci próbowali go zatrzymać do kontroli, facet ani myślał zjeżdżać na pobocze i rozpoczął ucieczkę. Zanim jednak to zrobił, próbował rozjechać funkcjonariuszy, którzy wysiedli z radiowozu.

Po tych zdarzeniach rozpoczął się kilkunastominutowy pościg za traktorzystą, który wciąż nie dawał za wygraną i lawirował między policyjnymi autami jak Messi między obrońcami drużyny przeciwnej – omijał, zjeżdżał do rowu na poboczu i próbował taranować radiowozy.Gdy wreszcie policjantom udało się go zatrzymać, facet rzucił się na jednego z mundurowych z pięściami. Jak się chwilę później okazało, gość miał prawie 2 promile w wydychanym powietrzu. Teraz postawiono mu 4 zarzuty: niezatrzymania się do kontroli drogowej, kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, narażenia policjantów na utratę zdrowia i życia oraz naruszenia nietykalności cielesnej policjanta. Grozi mu 5 lat więzienia.

ZOBACZ TEŻ FOTKI SEKSOWNEJ DZIEWCZYNY!

Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. istock Piątek 08.09.2017