Porządki w Lidze

Wprowadzamy trochę zmian w Lidze CKM. Przede wszystkim ostro zabieramy się za spamerów, którzy dodają nic nie warte zasoby. Zaśmiecanie serwisu bezwartościowymi zdjęciami, filmami, wpisami jest działaniem na szkodę CKM.PL i będzie skutecznie ucinane. Osoby "zanieczyszczające" serwis będą wyłapywane i piętnowane za takie rzeczy.

ostrzezenie.jpg


Oddajemy w Wasze ręce estetyczny serwis i oczekujemy, że rozumiecie jego tematykę i będziecie go współtworzyć i wzbogacać w treści podobne do naszych. Nie potrzebujemy nic nie wnoszących demotywatorów, zdjęć zwierząt, wschodów i zachodów słońca... Przypominamy również, że nie jesteśmy medium pornograficznym, więc nie życzymy sobie takich zasobów.Ewidentny spam będzie surowo karany. Za zalewanie nas śmieciowymi treściami wyzerujemy użytkownikowi konto punktowe. Jeśli sytuacja się powtórzy, zablokujemy takie konto na miesiąc.

Kolejna zmiana: ta sama osoba nie może zdobyć nagrody przez dwa miesiące z rzędu. Nawet używając różnych kont.

Zawieranie sojuszy i aliansów w celu wzajemnego dodawania swoich zasobów do ulubionych będzie dogłębnie prześwietlane, a wykryte nadużycia będą surowo karane. Ustalamy limit punktów, jakie można zyskać za dodanie do ulubionych. Dziennie można zdobyć za taką aktywność 5 punktów. Jeśli dostaniesz więcej, to je odbierzemy podczas kolejnej, regularnej weryfikacji.

Prosimy abyście uważnie czytali regulamin Ligi. Często pojawiają się pytania i wątpliwości, czy aby na pewno dobrze zliczane są punkty. Zasady mogą zmieniać się co miesiąc lub gdy wykryjemy nieprawidłowości, nadużycia, więc sprawdzajcie najpierw tam, czy Wasza aktywność zasługuje w danym miesiącu na punkty.

Zastosowane przez nas działania mają na celu wyrównać szanse na zdobycie nagród za twórczą aktywność.


Dodał(a): ckm.pl Poniedziałek 06.02.2012