Porównywarka cen zioła

Są porównywarki sprzętów elektronicznych, wycieczek zagranicznych, zakupów grupowych, ale pomysł, na który wpadł Dan Nelson, ucieszył fanów tanich zakupów najbardziej.
wikileaf.jpg


Dan, bloger finansowy, stworzył porównywarkę cen zioła www.wikileaf.com, która jednocześnie jest bazą adresową aptek, w których legalnie możesz kupić trawkę. Podajesz swój budżet w zakresie 20 – 350 dolarów oraz jak daleko jesteś w stanie po swoje lekarstwo pojechać. Póki co porównywarka obejmuje cztery stany: Kolorado, Kalifornia, Waszyngton, Oregon. Jednak Dan widzi potencjał w tym temacie i na pewno będzie aktualizował bazę danych.
belka_zobacz-galerie-tygodn.jpg
Inną ciekawą opcją jest filtrowanie wyników po różnych szczepach konopi. Możesz wybrać te, które rekomendowane są do użytku na śniadanie, obiad, bądź do kolacji. Dobierzesz również ten, który ma wywołać odpowiednie skutki – pobudzić apetyt, uspokoić, podkręcić wrażenia wizualne. To oczywiście pod warunkiem, że jesteś Amerykaninem zamieszkałym w USA i znającym język polski, by dowiedzieć się o tym wszystkim z tekstu, który właśnie przeczytałeś.


Dodał(a): gianni Czwartek 06.03.2014