Popek wystąpi w „Tańcu z gwiazdami”

To przestaje się robić śmieszne. Popek Monster pojawi się w zbliżającej się ósmej edycji show Polsatu „Taniec z gwiazdami”. Wiadomo też, kto ma być jego partnerką.

Popek robił już chyba wszystko. Był raperem, zawodnikiem MMA, ostatnio mówił coś o tym, że chętnie stałby się politykiem u boku Janusza Korwin-Mikkego, a teraz wdzieje przyciasne błyszczące rajty, pantofle i rozchełstaną na klacie koszulę i wbiegnie tanecznym krokiem na parkiet.

Polsat na swojej stronie internetowej poinformował oficjalnie, że Paweł Rak, czy też Paweł Mikołajuw lub jak kto woli – Popek Monster, przyjął zaproszenie do kolejnej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Partnerką rapera/polityka/zawodnika MMA (niepotrzebne skreślić) ma być zaś Agnieszka Kaczorowska, szerzej znana jako Bożenka z „Klanu”. Para wystąpi ze sobą w ósmej edycji show Polsatu, które wyemitowane zostanie wiosną 2018 roku.

Poza Popkiem na parkiecie mają pojawić się inne też gwiazdy. M.in. Krzysztof Gojdź, Beata Tadla, Jarosław Kret, Angelika Mucha, Renata Kaczoruk, Antek Smykiewicz, Wiktoria Gąsiewska, Martyna Kupczyk i Katarzyna Dziurska.

ZOBACZ TEŻ FOTKI GORĄCEJ DZIEWCZYNY:


Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. instagram.com/popek_oficjalnie/ Środa 17.01.2018