Polski Battlefield w realu

Trailer Battlefield 1 przy tym to zupełny pikuś. Zobaczcie jak wyglądają prawdziwe wojska w akcji – i to do tego polskie wojska! Robi ogromne wrażenie.
armia.jpg

Jesteśmy pewni, że w ostatnim czasie mieliście niejedną okazję, żeby zobaczyć trailer najnowszej odsłony gry Battlefield. Gdybyście jednak jakimś cudem to przegapili, to kliknijcie TUTAJ, a będziecie mogli go obejrzeć i dowiedzieć się kilku szczegółów dotyczących samej gry.

Jednak zwiastun zwiastunem, ale co byście powiedzieli na to, gdybyście mogli ujrzeć akcję rodem z gry video w realnym świecie? Toby dopiero było przeżycie. Nie jest to jednak niemożliwe – wystarczy dobrze przejrzeć internet.

Na YouTube pojawiło się bowiem krótkie wideo, inspirowane epickim trailerem Battlefielda 1 – z tą różnicą, że to wideo jest kompilacją prawdziwych działań, prawdziwej armii, i to do tego współczesnej, polskiej armii.  I wiecie co? Ono jest jeszcze bardziej niesamowite niż nowa produkcja EA.

Tam też są czołgi, samoloty i ogromne działa i wielkie spluwy, z tym że są one nowocześniejsze o jakieś 90 lat i należą do polskiej armii. Dołóżcie do tego uzbrojonych po zęby polskich komandosów i podkład, czyli „Seven Nation Army” w tej samej wersji co w zwiastunie Battlefielda, a otrzymacie naprawdę epicką mieszankę. Zobaczcie więc jak wygląda gra w realnym świecie.Aż nie chce się wierzyć własnym oczom, że to polska armia, nieprawdaż?Dodał(a): Jakub Rusak Poniedziałek 09.05.2016