Polska policja sprawdzi, czy w twoich narkotykach nie ma glutenu

W zamian za informacje o dilerze, który rozprowadza narkotyki ze śmiercionośnym glutenem, policja przebada twoją działkę.
met.jpg

O polskiej policji można mówić wiele rzeczy, ale za sprawą postu, który pojawił się na oficjalnym profilu mundurowych 27 maja 2017 roku, stróże prawa udowadniają, że mają duży dystans do swojej pracy i równie wielkie poczucie humoru. Otóż opublikowano zdjęcie metamfetaminy z niecodzienną ofertą.

W opisie fotografii możemy przeczytać:
Chcesz sprawdzić czy Twoja metamfetamina lub inny narkotyk nie zawiera szkodliwego glutenu? Przyjdź na dowolny posterunek policji, aby ją bezpłatnie zbadać. Nie zapomnij przynieść informacji o dostawcy, który oszukał!

Chcesz sprawdzić czy Twoja metamfetamina lub inny narkotyk nie zawiera szkodliwego glutenu? Przyjdź na dowolny...

Opublikowany przez Polska Policja na 27 czerwca 2017


Post szybko stał się bardzo popularny wśród internautów. Posypały się lajki, komentarze i udostępnienia. Polscy policjanci nie są jednak oryginalni. 4 maja 2017 roku podobny wpis pojawił się na fanpage’u komisariatu w Newark w stanie Kalifornia.

Is your meth laced with deadly gluten? Not sure? Bring your meth down to the PD and we will test it for you for free!

Opublikowany przez Newark Police Department, California na 4 maja 2017
Czy w twojej metamfetaminie jest śmiercionośny gluten? Nie jesteś pewny? Przynieś swoją działkę na posterunek, a my sprawdzimy to za darmo.

W ten sposób polscy mundurowi postanowili nieco podreperować nadszarpniętą ostatnimi czasy reputację. Wykorzystali coraz bardziej popularną modę na dietę bezglutenową, inteligentnie ją wyśmiewając i zwracając uwagę, że dla niektórych uzależnienie jest nieistotne, a liczy się jedynie czystość narkotyku.

Oczami wyobraźni widzimy już tych wszystkich ogarniętych szałem na punkcie zdrowej żywności ludzi z działkami nielegalnych używek, ustawiających się w kolejkach pod drzwiami komisariatów.

ZOBACZ GALERIĘ SEKSOWNEJ POLICJANTKI

Dodał(a): Paweł Zieleń Środa 28.06.2017