Polska Mistrzem Świata!

Niekryty Krytyk już wie, kto wygra mundial w Rosji! Tuż przed meczem Polski z Senegalem publikujemy jego wspaniałą wizję, która spełni się na pewno. Nie mamy co do tego najmniejszych wątpliwości!

mundial.jpg

Słuchajcie, ja już wszystko wiem!

Po zagraniu hejnału na dwóch wiśniowych jabolach, wywąchaniu całej tubki butaprenu i baranku o ścianę miałem iście wizjonerski sen. Widziałem wszystko, co wydarzyło się na mistrzostwach świata w piłce nożnej w 2018 roku. Podaję te sensacyjne informacje jako pierwszy w Polsce.

19 czerwca na moskiewskie boisko wybiegły reprezentacje Polski i Senegalu. Podczas pomeczowej konferencji prasowej pierwszy raz w historii sportu jeden z selekcjonerów szlochał tak intensywnie, że trzeba było ją przerwać i wezwać psychologa. Wojciech Szczęsny, chcąc utwierdzić swoją pozycję godnego następcy Gianluigi Buffona w Juventusie, wybronił siedemnaście strzałów używając rękawic kuchennych.

„Skoro prowadziliśmy do przerwy osiem zero, uznałem taką formę obrony za fair play. Nie sądziłem, że w drugiej połowie chłopaki dorzucą kolejne sześć bramek, wszyscy byliśmy po strasznie dużym obiedzie” – skomentował Szczęsny zaraz po meczu. A to był dopiero początek.

W drugim spotkaniu fazy grupowej, 24 czerwca, Polacy zmierzyli się w Kazaniu z Kolumbią. W tym meczu Lewandowski zagrał już bez opaski na oczach i rąk związanych za plecami, dzięki czemu miał szansę na więcej niż trzy trafienia.

James Rodríguez w 70 minucie był już tak sfrustrowany bezsilnością swojej drużyny, że podbiegł do stanowiska konferansjera, wyrwał mu mikrofon i publicznie ogłosił, że
w tym momencie kończy karierę, wraca pierwszym samolotem do Kolumbii i poświęci się rekreacyjnej hodowli kokainy, bo właściwie zawsze o tym marzył. Rzeczywiście, nikt się nie spodziewał, że drugi raz z rzędu Polacy wygrają spotkanie tej rangi dwucyfrową różnicą bramek.

Po nieprawdopodobnym wyczynie biało–czerwonych Japończycy, nasz trzeci przeciwnik w grupie H, zaproponowali rozegranie ostatniego spotkania tej fazy w wirtualnym świecie gry „FIFA”. Chcąc przypodobać się młodszej części kibiców na całym świecie, prezes prawdziwej FIF–y podjął bezprecedensową decyzję i wyraził zgodę na taką formę rozgrywki. 

Japończycy bardzo cwanie postanowili rozegrać mecz reprezentacją Polski, więc my postawiliśmy na Kraj Kwitnącej Wiśni. Tak, proszę państwa, 28 czerwca w Wołgogradzie Polacy rozwałkowali Japończyków Japończykami!

Z 1/8 finału nie pamiętają wiele ani piłkarze, ani kibice, ani właściwie nikt w całej Polsce, bo po pobiciu wszelkich rekordów w fazie grupowej wszyscy się, delikatnie mówiąc, nastukali ze szczęścia jak dzięcioł Woodpecker. Według relacji zagranicznych mediów i powtórek transmisji pokonaliśmy Anglików tylko 1:0, bo spośród naszych reprezentantów tylko ośmiu udało się po poprzedniej nocy odnaleźć, z czego sześciu mogło w miarę prosto stać. Mało brakowało.

Na ćwierćfinał Polacy byli już zwarci i gotowi, w końcu to wielka Portugalia z genialnym Cristiano Ronaldo. Na nasze szczęście fryzjer gwiazdy Realu Madryt odmówił przylotu do Rosji, więc zawodnik, z oczywistych przyczyn estetycznych, postanowił nie pokazywać się przed kamerami. Klęskę swoich kolegów obejrzał w szatni, klnąc pod nosem i przysięgając zemstę na nielojalnym styliście fryzur.

Z uwagi na nieprawdopodobną formę reprezentacji Polski władze FIFA postanowiły zrezygnować z półfinałów, a zamiast tego zorganizować jeden ostateczny mecz: Polska kontra Reszta Świata. Neuer, Ramos, Bonucci, Marcelo, Alves, Messi, Ronaldo (po dwóch Maserati jego fryzjer się jednak ugiął), Neymar, Hazard, Kane oraz Suarez. Uważasz, że to była drużyna nie do pokonania?

Cóż, komentatorzy na całym świecie pewnie jeszcze długo będą się zastanawiali, jak do tego doszło.

Czego sobie i tobie życzę...

***

Prorocza wizja Niekrytego Krytyka pochodzi ze specjalnego, mundialowego wydania CKM z Miss Mundialu na okładce – numer już w kioskach!

CKM_06_18-online.jpg

W tym numerze znajdziesz także specjalną sekcję piłkarską, którą przygotowaliśmy specjalnie na mistrzostwa świata. Znajdziesz z niej m.in. wywiad z Michałem Pazdanem, 11 faktów, których nie wiesz o polskiej kadrze, hardkorowy słownik polsko–rosyjski i wiele innych ciekawych tematów.

***


Kup CKM przez internet: zamawiając prenumeratę na cały rok dostaniesz dwa numery za darmo i dodatkowy prezent gratis. KLIKNIJ TUTAJ.


Dodał(a): Niekryty Krytyk / CKM Wtorek 19.06.2018