Polecamy: SnowShow Music Fest we Francuskich Alpach

SnowShow właśnie ruszyło z ofertą wyjazdów zimowych na sezon 2019/2020. Jeżeli jeszcze tego nie sprawdziłeś - najwyższa pora!

38.jpg

W tym roku kultowy SnowShow Music Fest odbędzie się w nowej miejscówce w La Rosiere. Możecie ją znać ze zorganizowanego przez biuro Helicampa wyjazdu, na którym można wlecieć helikopterem na szczyt, a następnie zjechać na nartach lub desce w świeżym puchu, poza wyznaczonymi trasami.

SnowShow Music Fest: snowboard, narty i świetna muzyka

Music Fest organizowany przez SnowShow to największy zimowy festiwal tego typu, zdecydowanie wyróżniający się spośród innych obozów studenckich czy narciarsko-snowboardowych. To ogromne przedsięwzięcie logistyczne, jednak biuro rok w rok zaskakuje organizacją na najwyższym poziomie. 2000 uczestników, 7 kategorii zakwaterowania, dwa tiry pełne sprzętu, namioty, kilkadziesiąt osób z kadry, najlepsi Dj’e i artyści, których nie trzeba nikomu przedstawiać  jest naprawdę grubo! 

Momentem kulminacyjnym festiwalu po jeździe na snowboardzie i nartach są koncerty, na których zbierają się wszyscy uczestnicy imprezy. Niezapomnianą atmosferę macie gwarantowaną, bo SnowShow zawsze dba o doborowy line up. Do tej pory gościli u nich m. in. Dawid Podsiadło, Brodka, Otsochodzi, Modestep, Nosowska, Sokół, Tede, Ørganek, O.S.T.R., T-Love czy Łąki Łan. 

Dodatkowe atrakcje 

Poza jazdą na stoku oraz eventami muzycznymi organizatorzy wyjazdu codziennie zapewniają masę popołudniowych i wieczornych atrakcji. Silent Disco, Poker Night, warsztaty kulinarne, Biba na stoku, czy testy sprzętu GoPro oraz SKI/SNB. Jeżeli jeszcze nie jesteś królem stoku lub chcesz doskonalić narciarskie lub snowboardowe skille- możesz skorzystać ze szkoleń prowadzonych przez profesjonalną kadrę instruktorów.

W cenę podstawową wyjazdu zawsze wliczony jest skipass. W tym przypadku La Rosiere oferuje aż 200 kilometrów tras. Możecie wybrać jazdę po stronie francuskiej lub włoskiej, a jeszcze lepiej to połączyć: na śniadanie croissant, a na obiad pizza! Resort zajmuje trzecie miejsce w statystykach śniegowych Europy, więc jeżeli chodzi o warunki, to na pewno nie ma się czym martwić.

Brzmi zachęcająco, nieprawdaż? Koniecznie sprawdźcie szczegółowe informacje na: https://www.snowshow.pl/.

Materiał promocyjny


Dodał(a): Izabela Popko Czwartek 03.10.2019