Polak porwał modelkę, zamknął w walizce i groził, że sprzeda na aukcji

O Łukaszu H. obecnie mówi cała Europa. Niestety, Polak nie wsławił się za sprawą niczego pozytywnego – porwał brytyjską modelkę, schował ją do walizki podróżnej i przetrzymywał na odludziu. Żądał też okupu od jej menadżera.
z22196502V,Polak-porwal-brytyjska-modelke-i-grozil--ze-sprzed.jpg

30-letni Łukasz H., na co dzień mieszkający w Wielkiej Brytanii, 11 lipca tego roku zwabił 20-letnią brytyjską modelkę do Mediolanu pod pozorem przeprowadzenia sesji zdjęciowej. Niczego nieświadoma kobieta przybyła na miejsce, gdzie chwilę później wyszły na jaw prawdziwe plany Polaka.

Mężczyzna z pomocą jeszcze jednej osoby obezwładnił modelkę i wstrzyknął jej środek odurzający. Następnie skrępował ją, umieścił w walizce podróżnej (patrz: fotografie) i wywiózł na odludzie do domu w Piemoncie, gdzie przetrzymywał ją przykutą kajdankami do mebli przez następny tydzień.W międzyczasie próbował wyłudzić od menadżera modelki okup w wysokości 300 tys. euro płatnych w bitcoinach i groził, że jeśli nie otrzyma pieniędzy, wówczas wystawi kobietę na internetową aukcję w deep webie (szyfrowana część sieci, w której m.in. odbywa się handel narkotykami, ludźmi etc. – red.) i sprzeda temu, kto zapłaci najwięcej.

Ostatecznie Łukasz H. nie otrzymał pieniędzy od menadżera kobiety, a aukcja również nie wzbudziła niczyjego zainteresowania. Mężczyzna odwiózł więc modelkę do brytyjskiego konsulatu w Mediolanie, gdzie został aresztowany przez policję.

Ze względu na dobro śledztwa informacja ta została podana z dużym opóźnieniem.


ZOBACZ TEŻ SESJĘ GORĄCEJ POLICJANTKI!

Dodał(a): Jakub Rusak/ fot. twitter.com Poniedziałek 07.08.2017