Połączyli klocki z jeansem. Składanie ubrań nabrało nowego znaczenia

Typowy facet w swojej szafie trzyma garstkę ciuchów na każdą okazję. Znajdzie się tam kurta, bluza czy jakiś inny jeans. Jednak za dzieciaka z pewnością chował w niej zabawki. Teraz dwie popularne marki postanowiły połączyć ubrania z klockami.
levis lego.png
Już od pewnego czasu w świecie mody panuje trend na tworzenie spersonalizowanych ubrań. Często są to robione na zamówienie projekty bespoke. Inni sami kupują farby do ciuchów i nadają im indywidualny charakter. Teraz pojawiła się kolejna opcja na wyróżnienie się z tłumu.

Co wyjdzie z połączenia jeansu i klocków? Na to pytanie właśnie odpowiedziały dwie pozornie różne marki. Wynikiem ich współpracy jest kolekcja ubrań, które przypomną ci lata dzieciństwa spędzone na budowaniu zamków czy składaniu samochodów. A do tego wprowadzą dużo kolorów tej jesieni.

Sprawdź: Fura dla dużego dzieciaka. LEGO zbudowało Lamborghini Sian

“Niezależnie od tego, czy budujesz modele na podstawie instrukcji, czy też tworzysz nowe konstrukcje z pomocą wyobraźni, klocki LEGO to najlepsza forma kreatywnego eksperymentowania i rozwoju. Nie ma oczywiście większego miłośnika kreatywnej zabawy – a także nieskończonych możliwości personalizowania – niż Levi’s®. Właśnie dlatego te dwie kultowe marki połączyły siły w celu stworzenia specjalnej kolekcji Levi’s® i Grupy LEGO” – czytamy na stronie Lego.Każdemu elementowi odzieży z koprodukcji Lego i Levi’sa można nadać osobisty rys. Firmy wprowadziły zupełnie nowe rozwiązanie, które nazwały Lego Dots. Jest to elastyczna płytka i pakiet kloców, który jest dodawany do zakupu z nowej kolekcji. Dzięki temu można stworzyć własny projekt i nosić go na sobie. Wystarczy ułożyć małe elementy w wymyślony przez siebie wzór.

Sprawdź: Olga Tokarczuk ma własną figurkę LEGO

W asortymencie znajdują się kultowe kurtki Trucker, dżinsy, dzianiny i cała linia modnych gadżetów. Wszystkie zostały urozmaicone nową jasną kolorystyką z grafikami, guzikami czy metkami nawiązującymi do serii klocków Lego.

Chcesz sprawić sobie prezent z kolekcji Levi's i Lego? Znajdziesz go poniżej:
kurtka.png bluza.png spodnie.png
bluza2.png koszulka.png koszulka2.png


Dodał(a): Konrad Siwik / fot. Lego i Levi's Środa 07.10.2020