Polacy nie gęsi – swój humor mają!

Comedy Central wybiera najzabawniejszą postać roku w Polsce

comedy.jpg

Już 27 kwietnia rusza pierwsza edycja konkursu na najzabawniejszą postać roku w Polsce, organizowanego przez Comedy Central. Plebiscyt organizowany jest w związku ze zbliżającymi się nagrodami „The Comedy Awards 2012”, które Comedy Central wyemituje już 12 maja o g. 22:00.

28 kwietnia w Sali Hammerstein Ballroom w Nowym Jorku zbierze się śmietanka przemysłu komediowego, aby wspólnie celebrować święto dobrego humoru. To właśnie tego dnia ogłoszeni zostaną laureaci dorocznych nagród „The Comedy Awards”. Nagrodzeni zostaną komicy oraz filmy i seriale, które w 2011 roku najbardziej rozśmieszyły amerykańską publiczność.

Sonda

A ty jak zagłosujesz w zabawie Comedy Central?

Aby uczcić ten wyjątkowy moment oraz podkreślić, że w naszym kraju komedia trzyma się równie mocno, co za oceanem, polskie Comedy Central  przygotowało specjalną, lokalną kategorię. Do nagrody nominowani zostali najlepsi polscy aktorzy komediowi, satyrycy i  inne osobowości polskiego show biznesu.

Zwycięzcę poznamy już 12 maja, gdy zostaną ogłoszone wyniki plebiscytu. Tego samego dnia w Comedy Central widzowie będą mogli obejrzeć premierową emisję amerykańskiej gali „The Comedy Awards 2012”. Nominowani do nagrody Comedy Central:
LUCJAN I MACIEK
MARIA CZUBASZEK
KUBA WOJEWODZKI + MICHAŁ FIGURSKI
KATARZYNA PAKOSIŃSKA
PAWEŁ LOROCH, PIOTR PORAJ-POLESKI, AGATA PASSENT (ŁUBU DUBU)
BILGUUN ARIUNBATAAR

Swoje głosy będzie możecie oddawać na www.comedycentral.pl do 11 maja. Wszystkie osoby, które oddadzą swój głos wezmą udział w losowaniu nagród.  


Dodał(a): CKM.PL Piątek 27.04.2012