Pociąg z full opcją

Jaki jest polski pociąg każdy widzi... Nie to, co we Włoszech, gdzie w wagonach jest nawet pralnia chemiczna!

pociąg

Nie będziemy rozprawiać na temat wad naszej ojczystej komunikacji, bo przecież ułomności naszych polskich bydłowozów są powszechnie znane. Dla kontrastu opowiemy wam za to, jak może wyglądać komunikacja na prawdziwym wypasie. Jeśli chcesz odbyć wreszcie podróż z dala od plebejskich warunków, proponujemy kurs Turyn-Mediolan, bowiem w pociągach tej właśnie relacji wprowadzono prawdziwe udogodnienia na miarę XXI wieku!

No dobra, w sumie nie jesteśmy pewni, czy rozwiązania wprowadzone do wspomnianych kolejek wynikają z potrzeby luksusu, czy zwyczajnego zabiegania włoskich obywateli, faktem jest, że dostawiono dwa wagony, w których znajdują się... pralnia chemiczna i sklep spożywczy.

Z ankiet wynikało, że największą grupę pasażerów stanowią single, którzy mają problem ze znalezieniem czasu na różnego rodzaju sprawunki. Teraz mogą wyprać koszulę i zrobić zakupy w drodze do pracy, bez tracenia czasu i dodatkowej energii. Mimo że wraz z modernizacjami bilet już wzrósł o 7 euro, klienci domagają się kolejnych wagonów - np. z barem i dyskoteką. Ciekawe...


Dodał(a): Jagoda Środa 20.02.2013