Pochwała lenistwa

Nie masz czasu ani ochoty na czasochłonne zabawy barmańskie?
drink


Sięgnij po gotowego drinka i przelej go do szklanki. Prawdopodobnie i tak nikt nie zauważy różnicy.

CANADIAN CLUB DRY0,33 L/9 ZŁ

Legendarna whisky z Kanady w lekkim, łatwym i przyjemnym miksie z orzeźwiającą limonką. Całość dysponuje 4,8–proc. alkoholowym woltażem.

BEAUX JANGLES ICED TEA LIQUOR 0,5 L/75 ZŁ
Przysmak z USA: wódka, słodka czarna herbata i cytryna, połączone w całość o mocy 27,5 proc. Niesamowity drink w stylu gangsterów z czasów prohibicji.

WYBOROWA CITRUS SQUEEZE0,5 L/21 ZŁ

Przesmaczne połączenie słynnej polskiej wódki z zakręconym smakiem  egzotycznych cytrusów. Trunek ma 30 rozweselających koni mocy.

VAWTER VORTEX ENERGY 0,33 L/4 ZŁ
Wódka zmieszana z gazowaną wodą źródlaną, podkręcona smakiem czerwonych pomarańczy oraz pobudzającego żeń–szenia i guarany. Ten drink z RPA posiada 5 proc. mocy.

JIM BEAM & COLA 0,33 L/7 ZŁ
Totalna klasyka klasyki, czyli jankeski bourbon zmieszany z colą, zapakowany w poręczną i praktyczną puszkę. Woltaż to niebagatelne 10 proc.  

BUDDHA PITAHAYA 0,2 L/6 ZŁ
Alkoholowy drink na bazie pitaji, czyli azjatyckiego kaktusa, którego smak możesz znać choćby z czarnego Frugo. Ten oryginalny egzotyczny napój dysponuje mocą 7 proc.

drinki 2.jpg

LUBUSKI GIN & TONIC 0,2 L/4,60 ZŁ
Zgrabna aluminiowa butelka kryje drinka na bazie  znanej polskiej jałowcówki. Gorzkawosłodka całość o 4,5–procentowej zawartości alkoholu.

JACK DANIEL’S & COLA 0,33 L/8 ZŁ

Kolejny drink z dodatkiem coli – tym razem skojarzono z nią wspaniałą whiskey ze stanu Tennessee. Ów trunek – amerykański bardziej niż Ford Mustang – ma 6 woltów mocy.

CIN&CIN DRINKS WATERMELON 0,5 L/26,90 ZŁ

Orzeźwiający i pełen owocowej mocy drink na bazie arbuza, zamknięty w dizajnerskiej butelce. Zawiera 18 proc. alkoholu. Serwuj seksownym współimprezowiczom.

CUCA FRESCA 0,75 L/31 ZŁ
Porządny łyk seksownej Brazylii, czyli gotowy drink łączący smak mango z nutą kokosową i ananasową. Gwarantujemy – to smakowy orgazm o mocy 22 proc.

HUNTERS EXTREME ZERO0,275 L/9 ZŁ

Ten drink o smaku jabłek posiada moc 7 proc. alkoholu, pobudza dzięki zawartości guarany, tauryny i kofeiny oraz zachwyca osoby dbające o linię, jako że nie zawiera cukru.

SMARTINI MARGARITA 0,75 L/45 ZŁ

Po prostu: wlej do kieliszka trunek z butelki, a zachwycisz imprezowiczów pysznym 12,5–proc. drinkiem na bazie tequili.


Dodał(a): Michał Jośko Poniedziałek 26.11.2012