PlayStation 5 – co do tej pory wiemy na temat nowej konsoli od Sony

W sieci co trochę pojawiają się kolejne przecieki dotyczące najnowszej, piątej już serii konsoli PlayStation. Dlatego postanowiliśmy zebrać najważniejsze plotki w jednym miejscu, byście wiedzieli, czego możecie spodziewać się po PS5.
b8c8279bb8753dc86904de80926d4c5f_thumb_fb.jpg

Jak wspomnieliśmy, wszystkie poniższe informacje to plotki, przecieki i domysły. Pochodzą one jednak z dobrego źródła, czyli portalu SemiAccurate. To właśnie ten serwis trafnie przewidział specyfikację PlayStation 4 i współpracę Nintendo i NVIDII, zdaje się więc, że prorocze zdolności chłopaków są całkiem duże. Ale do rzeczy.

PlayStation 5 - przecieki, domysły, informacje

PS5 ma przede wszystkim być jeszcze bardziej zintegrowana z wirtualną rzeczywistością. Oznacza to najprawdopodobniej pakiet jeszcze bardziej zaawansowanych gier VR oraz nowe, ulepszone gogle od Sony. 5 odsłona konsoli japońskiej marki ma także zostać oparta na rozwiązaniach AMD, które firma stosuje w swoich najnowocześniejszych kartach graficznych, oraz na siódmej generacji procesorów Zen.

SemiAccurate twierdzi także, że deweloperzy otrzymali już pierwsze tzw. dev-kity, czyli wersje testowe PS5, co oznaczałoby, że prace nad nową konsolą Sony są już w zaawansowanym stadium. Jednak wstrzymajcie się jeszcze z wyrzucaniem  przez okno swoich „czwórek” i „trójek” – Sony raczej nie wypuści bowiem „piątki” przed końcówką 2019 roku, a kto wie, czy nie później. Będziemy was jednak informować o tym na bieżąco.

ZOBACZ TEŻ FOTKI SEKSOWNEJ GAMERKI:


Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. Sony Czwartek 05.04.2018