Playboy z Miss Publiczności

Na okładce październikowego Playboya będzie można zobaczyć Paulinę Mikołajczak - Miss Publiczności Wielkopolski 2015.
Playboy październik 2015

W październikowym PLAYBOYU:

Dziewczyna z okładki: Paulina jest finalistką tegorocznego konkursu Miss Wielkopolski. Co prawda nie zajęła pierwszego miejsca, ale i tak zrobiła furorę – najpierw podczas półfinałów wybrano ją na Miss Wielkopolski Pacha Poznań, a w finałowym konkursie zdobyła tytuł Miss Publiczności i wygrała w głosowaniu internautów, sięgając po koronę Miss Wielkopolski Poznań 2015. Następnie dotarła do półfinału w konkursie Miss Polski. No i podbiła serca Playboya. Od kilku lat jest modelką i fotomodelką, ale dopiero teraz zgodziła się na tak odważną sesję. Efekt jest zniewalający. I jeszcze jedno – kiedy ukaże się ten numer, Paulina właśnie będzie świętować swe 23. urodziny. Happy birthday!!!

promo-PLB-617.jpgPoza tym w numerze:
> Rozmowa z Marcinem Gortatem o NBA, kobietach, seksie i polityce.
> Wywiad z Josephem Gordonem-Levittem. Właśnie na ekrany wchodzi film „The Walk. Sięgając chmur”, gdzie gra śmiałka, który w 1974 r. przeszedł bez zabezpieczenia po linie rozpiętej między wieżami WTC. A wkrótce zobaczymy go w drugim biograficznym filmie: „Snowden” w reżyserii Oliviera Stone’a.

> „Nie żywię do Rosjan uprzedzeń z czasów dzieciństwa, choć żołnierze ZSRR trzy razy ukradli mi rowery”. Kto to powiedział? Sprawdźcie w PLAYBOYU. Przed wyborami my wybraliśmy – najlepsze cytaty polityków. Polskie i zagraniczne.

> Pamiętacie orgię z filmu „Oczy szeroko zamknięte”? W Hollywood firma Sanctum zaczęła organizować takie imprezy, a reporter PLAYBOYA wybrał się na jedną z nich. Oczywiście wyłącznie w celach dziennikarskich. Przeczytajcie nasz reportaż z Beverly Hills.
> Co można zrobić, gdy już wejdzie się na ośmiotysięcznik? Zejść? Lepiej zjechać na nartach, tak jak Andrzej Bargiel. Zobaczcie na czym polega narciarstwo ekstremalne.
> Jakie auto powyżej 200 koni? Przedstawiamy 10 propozycji PLAYBOYA.
> Testujemy nowe BMW X6 M
> Jack White w zespole The White Stripes grał z siostrą, która okazała się jego żoną. Czego jeszcze o nim nie wiecie? Może tego, że jest Polakiem z pochodzenia. I właśnie wydaje nową płytę z zespołem The Dead Weather.
oraz
> Kupon konkursowy Fotoerotica 2015 – ostatnia szansa, aby zgłosić swoje prace!

Październikowe wydanie PLAYBOYA w sprzedaży od 25 września

Dodał(a): CKM.PL/mat. prasowe Czwartek 24.09.2015