"Piraci z Karaibów" znów z Orlando Bloomem

Są już kolejne informacje na temat piątej odsłony "Piratów z Karaibów". Jedną z najciekawszych z pewnością jest fakt, że w "Dead Men Tell No Tales" znowu wystąpi Orlando Bloom!

shutterstock_198313391.jpg

Podczas D23 Expo przedstawiono wreszcie kolejne oficjalne informacje na temat nowej części "Piratów z Karaibów". Wiadomo już, że w "Dead Men Tell No Tales" zobaczymy znowu postać Willa Turnera, w którego ponownie wcieli się Orlando Bloom. Na ekrany być może powróci także Elizabeth Swann, którą dotychczas grała Keira Knightley. Przypominam, że filmowa para nie miała swojego udziału w czwartej części produkcji.

O ile jednak powrót Orlando może już cieszyć jego fanów, o tyle nawet jeśli w nowych piratach pojawi się postać Elizabeth, nie ma wcale pewności, że zagra ją gorąca Keira Knightley, nad czym bardzo ubolewamy. Od jakiegoś czasu mówi się o tym, że aktorka nie jest zainteresowana udziałem w filmie, dlatego też Disney szuka kogoś na jej miejsce. Chodzą pogłoski, że zastąpi ją Kaya Scodelario znana z "Więźnia labiryntu".Dodał(a): Bartosz Joda Wtorek 18.08.2015

Komentarze

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Kaja2010 (2015-08-19 10:36:23)
Jakoś nigdy ten film mnie nie wciągnął czy wkręcił, wolę "Piratów" Polańskiego :) Zgłoś naruszenie
Komentarze (1)