Pimp my Beer

Etykiety najpopularniejszych polskich piw są świetnie zaprojektowane przez cenionych dizajnerów, dopracowane w najmniejszych szczegółach, a do tego rozpoznawalne niemal pod każdą szerokością geograficzną. Oddając im należną cześć, musimy jednak zauważyć, że mają pewien minus – bywają nudne jak seriale w Polsacie!
piwo etykiety
Na szczęście mamy na to lekarstwo. Przygotowane przez nas etykiety idealnie pasują do butelek znanych polskich piw. Wystarczy wydrukować, wyciąć i nakleić na butelkę, a następnie szpanować podczas imprez. Do dzieła!

Radomskie Chytre

piwo_chytre.jpg
Radler, miks piwa z lemoniadą, to letni hit, najlepsza rzecz na orzeźwienie podczas upalnego party w plenerze. Ale przecież od jednej cytryny lepsze są trzy cytryny, a słowa „Radler” i „Radom” różni tylko kilka liter... Piij szybko, bo jakaś chytra baba sprzątnie ci twoje piwo sprzed nosa!

Buka IPA

piwo_buka.jpgJak każdy Polak jesteśmy fanami góralszczyzny. Szczególnie cenimy ciupagi kupowane z bałtyckich kurortach i oscypki serwowane w mazurskich przystaniach. Jesteśmy też fanami Tatry, bezpretensjonalnego piwa na każdą porę roku. No ale czasami, gdy wyglądasz przez okno i widzisz, że idzie Buka, dobrze jest mieć pod ręką sprawdzony środek zaradczy...

Konczita ale

piwo_konczita.jpgKsiążęce to jedna z najfajniejszych piwnych serii na polskim rynku. Jesteśmy jej oddanymi fanami i złego słowa nie damy powiedzieć... No ale obok Konczity nie można przejść obojętnie. Z taką etykietą na każdej domówce zrobisz furorę – tak wielką, jak panna Wurst na Eurowizji

NIE! Lager

piwo_nie.jpgPiwo dla elity, dla prawdziwych mężczyzn, którzy nigdy nie nadstawiają drugiego policzka i nigdy nie odmawiają następnej kolejki. Dlaczego? Ponieważ odmawianie świadczy o twoim braku wychowania i szacunku wobec gospodarza. Butelka z taką etykietą, nawiązującą do najlepszych tradycji radzieckiego plakatu propagandowego, dowiedzie twego męstwa bardziej niż blizny z wojny w Wietnamie. Pij, a zyskasz szacunek u najtwardszych imprezowiczów.

Piwo i Sprawiedliwość
piwo_zubr.jpgFaceci dzielą się na tych, którzy wyglądali tak jak gość na etykiecie, wyglądają albo będą tak wyglądać. Bądźmy szczerzy – 98 procent mężczyzn nie ma urody Filipa Bobka, nie zna się na pantoflach jak Olivier Janiak i nie umiałoby podać przegrzebków jak Michel Moran. Nasza odpowiedź dla tej milczącej męskiej większości? Piwo i Sprawiedliwość. Nasza etykieta sprawi, że każde twoje piwo zacznie pasować perfekcyjnie do każdej życiowej sytuacji – do meczu piłki nożnej w telewizji, do kiełbasy z grilla, a nawet do samotnej kontemplacji piosenek grupy Coma!

Hipster Pilsner

piwo_hipsterskie.jpgWersja dla ludzi goniących za trendami. Etykieta piwa Warka jest cudowna, za każdym razem wzruszamy się, patrząc na skrzydła husarii, tak bardzo, że prawie słyszymy ich szum. Jednak w przygotowanej przez nas wersji nie zobaczysz pachnących naftaliną eksponatów z muzeum wojska. Mamy za to współczesną miejską klasykę, czyli akcesoria modnych mieszkańców dużych miast – longboarda oraz rower zwany „ostrym kołem”. Pamiętaj – przed otwarciem tego modnego piwa strzel focię butelki Instagramem (i koniecznie szeruj!), a następnie zawartość przelej do kubka ze Starbunia!

Piwo Kozackie
piwo_kozackie.jpgEtykieta Żywca to prawdziwa klasyka designu rozpoznawalna pod każdą szerokością geograficzną i zarazem duma każdego mieszkańca Polski. Jednak po zastanowieniu postanowiliśmy zaproponować coś bardziej rozrywkowego niż para w strojach ludowych tańcząca oberka. Nasza imprezowa wersja etykiety jest dla ludzi wyznających światopogląd definiowany przez pojęcie „piątek, piąteczek, piątunio” i tych, którzy nie potrafią pogodzić się z faktem, że ich sąsiedzi chodzą w weekendy spać z kurami. Party hard!

Artykuł pochodzi z magazynu CKM

Dodał(a): CKM Poniedziałek 22.09.2014