Pierwszy zwiastun „Power Rangers”!

W internecie pojawił się właśnie pierwszy zwiastun pełnometrażowej hollywoodzkiej produkcji opartej na kultowym serialu firmy Saban. Zobaczcie, jak pięcioro dzieciaków staje się Power Rangersami.
pr.JPG

Moda na przenoszenie najbardziej kultowych seriali, książek i gier z dawnych lat na ekrany kinowe trwa w najlepsze, a kolejnym jej wyrazem jest ekranizacja kultowego serialu z końca lat 90, czyli „Power Rangers”.

Fabuła filmu będzie się skupiać na piątce najzwyklejszych nastolatków z liceum, którzy przypadkiem wchodzą w posiadanie dziwnych, świecących medalionów, które podkręcają ich siłę i sprawność fizyczną, sprawiając, że stają się nadludźmi. Oczywiście niedługo potem świat staje w obliczu śmiertelnego zagrożenia (czyt. totalnej zagłady) i tylko piątka naszych bohaterów może go uratować. Najpierw będą musieli jednak nauczyć się korzystać z nowych sił i przede wszystkim przezwyciężyć różnice, które ich dzielą.

Jako człowiek, który po części wychował się na „Power Rangersach”, cieszę się, że kinowa wersja serialu jest znacznie bardziej poważna, mniej cukierkowa i oczywiście znacznie lepiej nakręcona. Być może będzie to nawet produkcja dorównująca poziomem takim filmom jak „Avengers”, „Kapitan Ameryka” czy „Iron Man”. Przekonajcie się zresztą sami.W obsadzie filmu są m.in.: Dacre Montgomery, Naomi Scott, RJ Cyler, Becky G, Ludi Lin, Bryan Cranston i Elizabeth Banks. Za kamerą stanął Dean Israelite, a autorem scenariusza jest John Gatins. „Power Rangers” pojawią się na ekranach kin 24 marca 2017.
Dodał(a): Jakub Rusak/ fot. YouTube Poniedziałek 10.10.2016