Pierwszy zwiastun nowej „Godzilli”!

Najsłynniejszy potwór w historii kina już niedługo powróci na ekrany, by ponownie na naszych oczach doprowadzić Tokio do całkowitej ruiny. W sieci natomiast właśnie pojawił się pierwszy zwiastun najnowszej produkcji o Godzilli.
godzilla.jpg

Od momentu debiutu w roku 1954, powstało prawie 30 różnych produkcji, dotyczących ogromnego, zmutowanego potwora, siejącego zniszczenie i przestrach wśród niewinnych mieszkańców miast. Nic więc dziwnego, że przylgnęło do niego określenie króla stworów, a kolejne filmy, które pokazują jak obraca w pył gęsto zabudowane ulice światowych metropolii, są w danym roku jednymi z najbardziej wyczekiwanych produkcji.

Nie inaczej jest także w przypadku kolejnego rebootu, który ma trafić na ekrany kin w lipcu tego roku. Najnowsza część ma nosić nazwę „Godzilla: Resurgence” i, jak można zobaczyć w zwiastunie, wydaje się, że będzie to jak dotąd najstraszniejsza wersja gigantycznego potwora.Film ma czerpać pełnymi garściami z najwcześniejszej produkcji z 1954 roku, co zresztą wcale nie powinno dziwić, zważywszy na to, że producentem najnowszej Godzilli jest wytwórnia TOHO, odpowiedzialna także za pierwszą część. Reżyserem został Shinji Higuchi, a za scenariusz odpowiada Hideaki Anno.

Premiera filmu „Godzilla: Resurgence” będzie miała miejsce 29 lipca 2016 roku. Niestety nie wiadomo, czy obraz ukaże się na polskich ekranach.
Dodał(a): Jakub Rusak Czwartek 14.04.2016