Piersi + piwo = nowy challenge!

Koniec głupich challange`y! Nadszedł czas na prawdziwe wyzwanie! A dotyczy ono czegoś, co lubimy najbardziej – piersi i piwa. Wyzywamy wszystkie nasze czytelniczki i użytkowniczki do zmierzenia się z tym zadaniem!
boobs-challenge.jpg

Ice Bucket Challenge miał w założeniu szczytny cel, ale nie wszyscy załapali o co w tym chodzi. No może poza dziewczynami, które robiły to nago. Był też Fire Challenge, ale powodował oparzenia i znudził się śmiałkom. Następnie wkroczył Wake Up Call, który polegał na wklejaniu przez laski zdjęć tuż po przebudzeniu, bez make upu. Fundusze z tej akcji szły na pomoc dzieciom w Syrii.

Inne wyzwania polegały na piciu piwa lub mocniejszego alkoholu (Neknomination) lub na okaleczaniu się czy modyfikacjach ciała.

W końcu ludzie poszli do rozum do głowy i wymyślili najlepsze z dotychczasowych wyzwań. Ma dość długą nazwę i to raczej tytuł roboczy: „Hold a Coke with your Boobs Challenge”, co można przetłumaczyć jako trzymanie puszki piersiami. W oryginale pada nazwa napoju niezdrowego, z dużą ilością cukru, co my proponujemy zmienić na zdrowsze, bogatsze w minerały i witaminy – piwo.

Obserwuj, udostępniaj dalej, nominuj, oglądaj zmagania koleżanek!Dodał(a): Jan Rzeźnik Wtorek 26.05.2015