Piersi lepsze niż pępki

Jeśli już miałeś okazję zobaczyć jakieś zdjęcie z hasztagiem #BellyButtonChallenge, na pewno się z nami zgodzisz, że jest to nieco głupkowaty trend. Co innego hasztag #BoobsOverBellyButtons. Na tych zdjęciach dzieje się już o wiele więcej!

cyckowewyzwanie.png

Jakiś czas temu w Azji narodził się kolejny dziwaczny challenge w mediach społecznościowych. Tym razem dziewczyny wrzucają zdjęcia, na których dotykają pępka ręką obejmującą talię za plecami (przykład macie poniżej). Oznaczone hasztagiem #BellyButtonChallenge wigibasy rzekomo mają na celu promowanie zdrowego trybu życia (wszak żaden gruby wyzwaniu nie sprosta, chyba że przy okazji jest człowiekiem gumą). My w tym głębszego sensu nie widzimy, ale nie takie rzeczy wymyślali już Azjaci.


Podczas gdy chude dzierlatki cieszą się, że sprostały wyzwaniu i spamują tablice swoich koleżanek, dumnie pokazując płaskie brzuchy, panie o pełniejszych kształtach (pod przewodnictwem firmy produkującej staniki w dużych rozmiarach - Curvy Kate) ruszyły z własnym wyzwaniem. Tak oto narodziła się idea #BoobsOverBellyButtons - podkreślająca, że prawdziwe piękno nie zależy od rozmiaru talii oraz że lepiej mieć kobiece krągłości, niż ich nie mieć.

Choć oba trendy wydają nam się dość głupiutkie, musimy przyznać, że ten drugi spodobał nam się o wiele bardziej. Co prawda, wspomniany hasztag na potęgę zaczęły wpisywać panie, które zdecydowanie nie mieszczą się w standardowe rozmiary, ale oprócz nich można natrafić również na szczuplejsze, za to wciąż hojnie obdarzone przez naturę dziewczęta. Tak, czy owak to zdecydowanie ciekawsze niż pępki! Z resztą, zobaczcie sami!Dodał(a): Bartosz Joda, fot. instagram.com/infairylightsandwe Poniedziałek 22.06.2015