PES 2017 - premiera

PES czy FIFA? Spory nie kończą się nigdy. Wokół FIFA jest więcej zamieszania w mediach, co jest zasługą świetnego marketingu i licencji na wszystkie najważniejsze (ale i egzotyczne ligi piłkarskie świata), ale to PES 2017 wychodzi kilka dni przed FIFA 17 i zniecierpliwieni sportowcy cyfrowi mogą ulec namowom producenta na zakup tytułu.
pes-17.jpg

Kolejne wydanie Pro Evolution Soccer debiutuje 15 września. Zapowiada się kilka ciekawych poprawek, ale nadal niedosyt pozostawia brak licencji na wszystkie zespoły z czołowych lig. Zmienione herby, stroje, nazwy mogą drażnić, choć teoretycznie powinno skupiać się na samej rozgrywce. Jednak trzeba pamiętać, że klimat gry tworzy cała otoczka – stąd nacisk również na reakcje zawodników, „cieszynki”, animacje poboczne. Konami posiada jednak licencję na Mistrzów, Ligę Europy i Superpuchar Europy – czego nie znajdziesz w FIFA 17. Pełna lista licencji PES 2017.

PES 2017 to połączenie zrecznościówki ze strategią, które oparte będzie o technologię Fox Engine, czyli silnik, na którym stworzono dwie poprzednie edycje oraz  Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Zarówno w produkcji Konami, jak i w FIFA 17 rewolucji nie ma. Są natomiast drobne zmiany kosmetyczne, które co roku rozpieszczają graczy.Konami poprawiło funkcjonalność podań. System Precise Pass odpowiada za dokładne przekazywanie piłki, które wymaga od użytkownika większej precyzji i przemyślanych ruchów. Inną ciekawą funkcją jest Total Team Control – to możliwość wprowadzania błyskawicznych zmian ustawień drużyny i jej gry. Z kolei Advanced Instructions to opcja, która daje możliwość ustalenia bardziej złożonej strategii.
Poprawiono również zachowanie bramkarzy i ich reakcje.

BITWA

PES 17 FIFA 17

Głosów: 454
Więcej bitew


W grze prócz klasycznej rozgrywki solo, możemy oczywiście poharatać w gałę online. Dostępne będą tryby kariery myClub, gdzie pobawisz się w pozyskiwanie zawodników, negocjowanie ich kontraktów, a skauci będą dostarczać Ci wciąż świeże „mięso”. Zmierzysz się też w Master League, czyli międzynarodowej walce o dominację w PESa. Amatorzy podszkolą się w rozbudowanym trybie nauki, gdzie i zawodowcy podszlifują swoje umiejętności.Pro Evolution Soccer 2017 (PES 2017)
Platformy i ceny: PC (159,90 zł), PS4 (199,90 zł), XONE (199,90 zł), PS3 (159,90 zł), X360 (159,90 zł)
Premiera: 15 września 2016
Dodał(a): Paweł Jaśkowski Czwartek 15.09.2016